Головна : Новини

Кава арабіка - улюблений напій мільйонів

, 11:08
0 370

Щоранку, прокидаючись, ми перед роботою готуємо собі каву або чай. Цінапої вважаються тонізуючими, що бадьорять, змушуючи нас прокинутися, прогнати ранкову дрімоту. А фраза: « Кава в ліжко & raquo ;, - стала, мало не крилатою. Кава люблять багато, його гіркуватий смак, ароматний запах. За чашкою кави приємно провести час у затишному кафе, мріючи     про щось приємне.   Загалом кави сьогодні популярнийн,   як ніколи. А   в деяких станах кави за популярністю залишив позаду чай і гарячий шоколад.

Трохи про історії

Одна давня легенда свідчить, що один пастух з Ефіопії, зауважив дивну поведінку своїх кіз, наїлися листя і плодів одного дерева. Про це він повідав одному ченцеві, який рЕшиль сам перевірити цей випадок, а потім став давати зерна монахам, щоб не спали ночами, а читали молитви. Правда, це чи ні, зараз перевірити не може ніхто. &Nbsp; Але про каву вперше заговорили в 850 р.н.е. а популярність до кави прийшла лише через кілька століть.   І как не странно, цьому ми зобов'язані вихідцю з наших земель Юрію-Францу Кульчінскому.   І було це у Відні. Саме цей персонаж став першим власником кав'ярні у вені, а додавши до кави цукор і вершки, змусив полюбити цей напій європейців. &Nbsp;   А ми його сьогодні знаємо, як кава по-віденськи. Існує близько 60-ти сортів кави, але популярні тільки два - арабіка і робуста.

Які існують види арабіки

На сьогодні частка арабіки у світовому виробництві припадає 65 відсотків і лише 35 відсотків – на робусту. Країна, в якій цей сорт був спочатку помічений - Ефіопія. Але зараз его вирощують у багатьох країнах світу: Колумбія, Бразилія, Мексика та ін. Кожен сорт   зі своїм ароматом і смаком.   Такарабіка з Колумбії відрізняється ноткою кислинки, а бразильська арабіка, навпаки-з гірчинкою. Кава арабіка- улюблений напій багатьох. &Nbsp; Саме з суміші різних сортів арабіки ви зможете приготувати напій, який здатний задовольнити смак самих примхливих клієнтів. Адже кава арабіка   з кисло-солодким смаком, в ньому присутні нотки   шоколада, а вміст кофеїну невелике, що не принесе шкоди вашому здоров'ю. До речі, в Україні придбати кави арабіка ви можете в інтернет-магазині coffeetrade.ua.

Основні кавові напої

Всі відомі на сьогодні напої -це суміш різних сортів кави. Але ми, сидячи в затишній кафешці, і поглинаючи ароматний напій, навіть і не задвмивалися про склад, ми просто насолоджуємося.   Так які ж бувають кавові напої і як їх розрізнити?

  1. Кава Еспрессо – це самий звичайний, знайомий багатьом міцний чорний кави, в якому вдало збалансовані і кислинка, і гірчинка;
  2. Рістретто — це самиї міцний і підбадьорливий кави. Вариться він в меншому обсязі, ніж еспресо;
  3. Американо — це, навпаки, не такий міцний як еспресо, води в ньому в два рази більше;
  4. Капучіно — це суміш молока і еспрессо. Напій дуже популярний і успупает першість тільки еспресо;
  5. Латте — суміш еспресо, молока і молочної піни;
  6. Глясе — це   суміш еспресо з морозивом.

Як бачимо в основі будь-якого напою лежить кави, тому дуже важливо, щоб зерна були якісні. В   інтернет-магазині   &Laquo; КАВАТРЕЙД & raquo ;, ви зможете такої придбати, а досвідчені продавці вам у цьому допоможуть.   І ви завжди зможете   приготувати собі улюблений напій, і насолодиться ім.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ