здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Що таке неврологія

Травень 15 2015

Людський організм є одним з найбільш досконалих в нашем світі. Це унікально складна і гармонійна система органів, кожен з яких виконує свою окрему функцію (або декілька функцій), але при цьому діє спільно з іншими. Все те, що людина робить протягом дня, точніше, як організм це робить, є реакцією на зовнішні збудники та внутрішні фізіологічні потреби організма. З точки зору людини, ми все це робимо, просто тому що робимо, тому, що так можемо або вміємо. Але з точки зору науки можливість подібних дій, їх точність і скоординованість залежить від роботи нервової системи - сукупності нервових структур організму, які здійснюють основні регуляторні та управлінські функції.

Структура нервової системи

Нервова система во має багато аналогій з персональним комп'ютером, який має центральний виконавчий орган - процесор і периферичні - пам'ять, відео-, аудіо-, мережеві адаптери, блоки живлення і т. Д . У нервовій системі роль виконавчо-контролюючої системи виконує центральний її апарат, представлений головним і спинним мозком (а також більш дрібними структурними компонентами), а роль периферичних пристроїв виконує периферична частина, представлена ??системою нервів і їх відростків.

Наука про нервову систему

Як і будь-яка інша складна система в нашому організмі, нервова зистема також схильна збоїв, патологій і захворювань, оскільки здійснює прямий зв'язок між організмом і зовнішнім середовищем. Для того, щоб адекватно реагувати на всі ці прояви, їх необхідно досконально вивчати і саме цим займається розділ медицини - неврологія. Окрім, власне, захворювань, що вражають ЦНС і ПНС, неврологія доляяет велику увагу вивченню механізмів їх розвитку і протікання, характерні симптоми, а також методики діагностування та правильного лікування. Ну і звичайно ж, вивчається питання профілактики неврологічних захворювань, що в нашій аж надто динамічного життя вкрай необхідно.

Враховуючи складність структури нервової системи та механізмів її дії, неврологія є комплексним поняттям і наукою, в якій виділяється кілька основних розділів, зокрема: фізіологія і анатомія, ембріологія, гістологічна та біохімічна частини, нейрогенетика, нейрогігіена, невропатологія (те, з чим ми найчастіше зустрічаємося в побуті і в лікарні). Більш детально про неврологі можна.

 

Логічно припустити, що проблеми неврологічного характеру людина почала відчувати ще з часу свого формування, як виду. Перші ж документальні свідчення неврологічних досліджень датуються періодом Староєгипетських царств. У тому виде, в якому ми звикли сьогодні сприймати неврологію, вона почала формуватися порівняно недавно - з другої половини XIX століття.

Симптоматика неврології

Людини переслідує безліч хвороб, але визначити їх неврологічне походження можна, мабуть, за такими симптомами:

  1. Порушення мови;
  2. Болі в кінцівках, попереку, головні болі;
  3. Депресивні, тривожні стани;
  4. Порушення координації, дотику, пам'яті, тремор, оніміння кінцівок і т. П.;
  5. Порушеннячутливості;
  6. Порушення базових рефлексів (нетримання калу, сечі, порушення дихання і т. П.).

Лікування

У більшості випадків, лікування неврологічних захворювань зводиться до медикаментозної консервативної терапії. Часто застосовуються методи мануальної і нетрадіціонної терапії, особливо на стадії реабілітації. Хірургічне втручання показане тільки в екстрених випадках, коли відбувається порушення базових функцій організму.

← Кава арабіка - улюблений... Лікування атеросклерозу... 
Автор: Роман Шлапак

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні
Loading

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен