Головна : Новини

Відпочинок в Кирилівці

, 17:10
0 423

Щороку, коли приходить жарке і спекотне літо, ми з якимсь жахомочікує цієї спеки та її впливу на наш організм. Зрозуміло, що пересидіти її бетонних панельних багатоповерхівках не вийде, оскільки за подіти цю споруду розігріється так, що в ньому можна приймати парові ванни те саме сауні. Природно, що більшість з нас в цей час замислюється про те, як би змотатися з галасливого і розпеченого променями сонцяміста, куди-небудь подалі, туди, де ця спека не в тягар, а навпаки на користь. У таких умовах погляди людей закономірно спрямовуються до моря, як одному з найбільш популярних і затребуваних зон літнього відпочинку. Не даремно і найбільший відсоток відпусток припадає саме на літо. Але вирішивши питання з відпусткою, слід вирішити і ще один, більш важливій - куди їхати відпочивати.

До недавнього часу альтернативи цього питання практично не було - всі намагалися виїхати відпочивати в Крим, незважаючи на поголовно завищені ціни і часто не відповідний їм сервіс. Сьогодні цей напрямок фактично знято з порядку денного, оскільки Крим якось непомітно для самого себе "захотел "стати територією сусіднього, вчора ще братської держави. Ні, потрапити туди звичайно можна - через кордон відпочиваючих пропускають. Але от доставлять такі задоволення, умиротворення, повноцінність відпочинку, приємну атмосферу - це питання сумнівний. Природно, в таких умовах більшість вчорашніх" кримчан "сьогодні шукають альтернативуі очевидно одним з найбільш прийнятних, оптимальних варіантів є Азовське узбережжя.

Відпочинок в Кирилівці та околицях

Прекрасним варіантом, як для одиночного, так і для сімейного відпочинку є курортне селище Кирилівка в Запорізькій області. Море тут трохи дрібніше і тепліше, що прекрасале підійде для відпочинку з дітьми. Більше того, безпосередня близькість моря і сусідніх солоних лиманів забезпечує характерний морський тип клімату, при якому повітря є насиченим морськими солями і йодом. Це виключно сприятливо позначається на здоров'ї. Такий клімат ідеальний для профілактики захворювань верхніх дихальних шляхів, у тойм числі і простудного типу, чудово підходить для зміцнення імунітету, а це робить Кирилівку таким собі раєм для сімейного відпочинку, особливо з маленькими дітьми. У самій Кирилівці діє близько 300 різних об'єктів відпочинку (баз, приватних будинків, готелів, курортів тощо.). &Nbsp; Крім того, незважаючи на порівняно маленькі, як для популярногокурорту, розміри (населення трохи більше трьох тисяч) тут є прекрасна інфраструктура для проведення активного та пізнавального дозвілля: прекрасні сонячні пляжі, акваріум і дельфінарій, величезна кількість атракціонів, аквапарк. Тут є можливість порибалити в тиші в море або навпаки з вітерцем прокотитися на серфі або кайте. А для тих, кому мало дня, діють популярні нічні клуби.

Як дістатися до Кирилівки

здійснюються щодня з великих оточуючих центрів: Запоріжжя, Дніпропетровська, Дніпродзержинська, Харкова, Києва. Приміром, автобуси за маршрутом "" відправляються щоденно о 6 годині ранку за досить демократичної, як для відстані ціною 140 грн.

Висновки

Якщо ви хочете з користю і задоволенням провести літній відпочинок, без роздуми збирайте речі, сім'ю і їдьте на море, в Кирилівку - гарний настрій вам забезпечено.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ