Головна : Новини

Відпочинок на Азовському морі

, 17:05
0 786

Економічні реалії сучасної України такі, що доводиться неабияк трудитися для того, щоб заробити більш-меншпристойний гонорар. Це природно забирає досить багато вільного часу і життєвих сил. Організм поступово виснажується, а значить, в якийсь момент просто необхідно пригальмувати і відпочити. Як провести свій покладений за законом відпустку вирішує кожен сам для себе: хтось може з головою зануритися в справи побутові, а хтось всю відпустку протежит на дивані перед телевізором. Назвати це відпочинком складно лише з приставкою "деструктивний", оскільки повноцінно відпочити таким чином не вийде, а значить і користі для організму, як такої, чи ні, чи критично мало. Повноцінним можна назвати такий відпочинок, під час якого людина повністю занурюється в атмосферу, відмінну від тієї, которая оточує його щодня. Для досягнення подібного ефекту, фізичної релаксації і емоційної розрядки, необхідно виїхати подалі від звичних місць проживання, в регіони з дещо іншим кліматом та іншими людьми навколо.

Для більшості жителів нашої країни довгий час таким ось ідеальним місцем відпочинку бувКрим, особливо його південне узбережжя. Тільки от з недавніх пір цей напрям став фактично недоступним зважаючи збройної агресії і захоплення території півострова Росією. Колись дружня держава сьогодні є чи не найлютішим ворогом, а тому доводиться шукати інші напрямки для відпочинку біля моря. Для тих, хто любить відпочивати дома, в сенсі в Україні, воліючи її всяким закордонах, альтернативою може стати Азовське море. Воно більш тепле і менш глибоке. Тут також переважає морський тип клімату, що досить суттєво впливає на весь відпочинок, надаючи пасивний лікувальний ефект. На узбережжі Азовського моря розташоване не мало курортних зон, наприклад, Генічеськ, ПрімоРСК, Бердянськ. Одним з найбільш комфортних місць для відпочинку всією сім'єю, включаючи маленьких дітей, є курортне селище Кирилівка, розташований в гирлі Утлюцького і Молочного лиманів, на самому початку Федотової коси.

Відпочинок в Кирилівці

Як вже було сказано вище, Кирилівка - це курортне селище, довОльне невеликий (близько 3 тисяч жителів), але дуже популярний серед громадян України та ближнього зарубіжжя. Цього року, згідно з підрахунками організаційного комітету, в самій Кирилівці та її околицях відкриють свої гостинні двері більше трьох сотень курортних об'єктів (баз відпочинку, комплексів, приватних садиб, пансіонатів, готелів і т.д.). Тут визможете повністю зануритися в звичну атмосферу пляжного відпочинку, зайнятися більш активними кайтінгом або віндсерфінгом або порибалити в спокої в море. Вас чекає безліч екскурсій, чисте, цілюще морське повітря, який виключно позитивно впливає на профілактику захворювань верхніх дихальних шляхів і загальне зміцнення імунітету, чтпро вкрай важливо в дитячому віці. Дістатися до узбережжя можна фактично щодня, використовуючи послуги компанії AzovHOT. Вона здійснює пасажирські із Запоріжжя, Києва та Дніпропетровська. В тому числі, здійснюються поїздки в Кирилівку, де вас доставлять фактично до дверей вашої бази відпочинку.

Висновки

Комфортабельние щодня в 6-00 ранку відправляються за маршрутом "" для того, щоб ви отримали масу нових позитивних емоцій.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ