Головна : Новини

Відпочинок на Азовському морі в Кирилівці

, 17:14
0 378

Щороку ми самі для себе спостерігаємо одну й ту ж ситуацію: приходіт спекотне, спекотне літо і ми з якимсь страхом згадуємо, як його доведеться переживати в розпеченій за день бетонної багатоповерхівці. Природно ми мріємо уникнути подібного і шукаємо шляхи, як вирватися із задушливого міста туди, де й сонце не в тягар, і люди інші, і клімат більш легкий і приємний, і взагалі, якось більш вільно. Очевидно, що такїм місцем є морське узбережжя. Ще з часів СРСР, літню відпустку на море був для нас фактично традиційним, особливо, коли є маленькі діти, для яких подібний клімат дуже корисний у плані зміцнення імунітету та профілактики частих захворювань.

Також традиційно ми вибирали і маршрут, точніше - направленіе, яке в пріоритеті було Кримським. Але, враховуючи нинішню ситуацію навколо Криму і сформовані геополітичні відносини з нашим найбільш "дружнім" сусідом Росією, цей напрямок не те, що закрито, але вже не актуально для більшості громадян країни. В таких умовах доводиться шукати розумну альтернативу і цілком очевидно, щовона спрямовується на північний схід, до Азовського узбережжя. Море тут більш тепле, спокійне і менш глибоке, що створює ідеальні умови для відпочинку з маленькими дітьми. Тут розташовано чимало великих і популярних курортів, наприклад, Генічеськ, Бердянськ, Приморськ.

Відпочинок в Кирилівці

Серед цих великихнаселених пунктів якось вигідно виділяється селище Кирилівка, який незважаючи на свої скромні розміри і постійне населення трохи вище 3000 чоловік, є не менш популярним і затребуваним. У самому селищі, а також навколишнього його території розташовується близько трьохсот об'єктів відпочинку (баз, комплексів, приватних садиб, пансіонатів і т.д.).Популярності Кирилівці додають ще й прекрасна інфраструктура, яка рясніє об'єктами і умовами для найрізноманітнішого відпочинку:

  • Пляжі. В околицях Кирилівки, на Федотовій косі і узбережжях лиманів предостатньо сонячних теплих пляжів, на яких можна отримати довгоочікуваний загар і тихо размерен полежати на теплому сонечку, насолодитися неповторним Азовським бризом і скуповуватися в теплому прозорому морі;
  • Акваріуми, аквапарки, дельфінарії і безліч атракціонів дозволить весело і активно провести час всією родиною;
  • Достаток активного морського дозвілля. Тут є підзможності вдосталь позайматися віндсерфінгом і кайтінгом;
  • Для любителів порибалити тут також будуть створені прекрасні умови, як на березі, так і в морі.

Зона Кирилівки знаходиться далеко від великих промислових об'єктів регіону, що створює виняткову екологічнуобстановку і тишу, що ідеально підходить для повноцінного відпочинку.

Як дістатися до Кирилівки

, на Азовське узбережжя, здійснюються щодня за затвердженими графіками. та інші курортні центри відправляються з великих обласних центрів регіону та країни: Запоріжжя, Дніпропетровська, Києва, Харкова, Кривого Рогу. Наприклад, рейсовий автобус "" вирушає щодня о 6 годині ранку.

Висновки

Відпочинок в Кирилівці - це унікальне поєднання приємної атмосфери, позитивних емоцій, які можна відчути практично щодня.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ