Головна : Новини

Штемпельна продукція. Класифікація

, 11:50
0 334

Однією з ознак влади завжди була печатка. Сьогодні штемпельно продукція незмінно продовжує бути сіпроводіем ділового життя. Розвиток електронного документообігу істотно полегшує життя, але   не позбавляє друк посвідчувальних функцій. Може,   в перспективі це і буде можливо, але поки штемпельно продукція як і раніше затребувана.

Агентство антикризових рішень   є надійним виробником Штемпельной продукції, яка відповідає найвищим стандартам.

Класифікується   штемпельний асортимент за кількома параметрами. Тип оснастки: автоматичні і ручні. Тип матеріалу для виготовлення кліше: полімерні і гумові. Крім того штемпельно продукція може бути посвідчувального або маркувального. Наприклад, кругла печатка і кутовий штамп ставляться до - удостоверітельную типом продукції, відповідно штампи к -   маркувального. Фактично штампи призначені для економії   робочого часу в діловодстві. Асортимент штемпельної продукції доповнений датером, які крім поточної дати дозволяють фіксувати час. Гербові печати для державних установ, спеціальні печатки для лікарів і нотаріусів мають свою специфіку.

з гуми з лазерної технології стало альтернативою полімерної продукції. Лазерна технологія успішно демонструє свої експлуатаційні переваги перед полімерної. Крім того, спеціалізонное програмне забезпечення в лазерної технології, дозволяє значно поліпшити якісні характеристики гумових печаток. &Nbsp; Що неможливо досягти при використанні полімерної або флеш технології.

Полімерні вироби відрізняються дешевизною, і нетривалим терміном експлуатації. З часом, відбиток тАкіхо печаток схильний до старіння, так як полімерний матеріал сприйнятливий до механічних пошкоджень і чуйно реагує на перепади температурного режиму. А негативний вплив спиртовмісної штемпельною фарби може спотворити контури і деформувати структуру полімерного кліше. Флеш технологія підходить для   виготовлення штемпельної продукціїі будь-якого рівня складності, як   одноколірних, так і багатобарвних печаток, які призначені для обмеженого використання. Одна заправка друку дозволяє отримати до 5000 відбитків, а число дозаправок практично не обмежена.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ