загрузка...
Головна : Новини

Що потрібно знати про аденому простати?

, 12:50
0 391

Аденома простати — одне з найпоширеніших захворювань. Його діагностують у каждого четвертого чоловіка, який досяг 40-річного віку. Але в силах кожного пацієнта максимально полегшити свою долю і попередити появу аденоми простати.

Причини простатиту . Серед лікарів немає єдиної думки щодо факторів, які провокують появу і розвитку простатиту. Однімедики впевнені, що стрес і депресія надають руйнівну дію на чоловіче здоров'я. Інші звинувачують у всьому шкідливі звички.

Якщо об'єднати думки і оцінки фахівців, то отримаємо наступний список причин простатиту:

- куріння;

- злоупотребления алкоголем;

- надмірна вага;

- перевтома;

- незбалансоване харчування;

- несприятлива екологічна обстановка;

- порушення гормонального фону.

Симптоми . Аденома простати — захворювання, яке не виникає на порожньому місці. І, якщо перші симптоми захворювання дають про себе знати, необхідно, якомога швидше звернутися в, де вам допомогу нададуть кваліфіковані фахівці.

Отже, вас повинні насторожити:

- часті сечовипускання;

- відчуття неповного випорожнення сечового міхура;

- печіння і гострий біль під час сечовипускання;

- колір сечі стає більш каламутним;

- відчувається слабкість у всьому тілі.

Помилка багатьох чоловіків у тому, що вони списують ці симптоми на перевтому, а часом і зовсім їх ігнорують. Результат – запущена форма простатиту і не найприємніші ускладнення — сечокам'яна хвороба, цистит, уретрит та інші захворювання.

Лікування . Лечение простатиту – тривалий процес. Він включає цілий комплекс процедур: від прийому медикаментів до фізіологічних процедур. Довірити лікування захворювання необхідно тільки справжнім професіоналам. Завдяки їм лікування пройде в максимально стислі терміни і без наслідків.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ