Головна : Новини

Що являє собою ліпосакція?

, 14:07
0 363

Наше тіло завжди було незвичайним. Особливо це стосується тих ділянок, які мають таку & # 8203; можливість, як збирати підшкірний жир. Він необхідний для того, щоб створити запас енергії на випадок непередбачених обставин, наприклад, вагітності у жінок. Однак іноді цей запас набирає більше ніж норма і явно показується на фігурі. Звичайно, це не радує ні одну жінку. У цьому випадки медицина готова прийти на допомогу. Кожномуу пацієнтові призначають різні методи лікування, включаючи сучасні хірургічні методи, фармакологічні препарати і навіть програмування підсвідомості.

Найпоширенішим методом, який використовують для того, щоб видалити зайвий жир є читайте на сайті virtus.ua . Перша операція, якабула проведена саме з видалення цієї проблеми - зроблена на початку 20 століття. Однак вона не пройшла успішно. Тільки кілька десятиліть тому лікарі відновили свої знання з даної проблеми. Сьогодні ж її проводять успішно і цілком безпечно.

Що таке ліпосакція?

Ліпосакція як баріатрична операція удаляет жир на певних частинах тіла за допомогою хірургії. Варто зауважити, що вона не видаляє ожиріння як таке, не позбавляє значних жирових відкладень. Зрозуміло, що якщо відразу позбавити тіло великої кількості жиру, то це спричинить кровотеча, яке є дуже небезпечним для здоров'я людини. Ліпосакція тільки дозволяє усунути скупченьжиру на деяких ділянках тіла.

Що ж стосується скупчень жиру у чоловіків, то зазвичай він розташований в областях шиї, грудей і спини. Жінки, у свою чергу, мріють про те, що прибрати зайвий животик, а також удосконалити свої сідниці і стегна.

Яких видів буває ліпосакція?

Ліпосакцію поділяють на 3 види:

  • Лазерну;
  • Вакуумну;
  • Ультразвукову.

Лікарі вибирають той вид ліпосакції, який найкраще підходить до структури жирових складок і особливості організму.

Яка буває анестезія?

Анестезія по виду застосування буває різною. Наприклад, місцеву анестезію застосовують тоді, коли слід видалити невелику кількість жирової тканини. Коли мова йде про великих ділянках тіла, то тоді варто говорити про застосування наркозу. Операцію проводять приблизно протягом 4 годин. Після проведенія операції пацієнт обов'язково повинен пролежати в стаціонарі під наглядом лікарів.

Бувають ускладнення після проведення операції?

Звичайно, можуть виникнути ускладнення після проведення ліпосакції. Зокрема, до загальних ускладнень відносяться наступні:

  • Анемія,яка може виникнути в результаті втрати крові;
  • Жирова емболія і тромбоемболія.

До місцевих ускладнень належать:

  • Ін'єкції - тому рекомендується провести ретельне обстеження пацієнта після операції і приймати антибіотики;
  • Некроз шкіри виникає тоді, коли пацієнт відмовляється носити компресійну білизну.

Висновки

Отже, ліпосакція є операцію, яка проводиться хірургічним методом для того, щоб видалити підшкірний жир. Пам'ятайте, що краса вимагала зусиль і завжди це буде робити. Чи небійтеся бути здоровими і красивими!

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ