загрузка...
Головна : Новини

Де найкраще жити?

, 13:39
0 369

Коли сталося, все ж, довгоочікуване диво, а саме - коли вам  вручили ключі в святковій обстановці від вашої власної квартири, то звичайно ж, вашої радості просто немає меж. Але крім цього,   тепер ви думаєте, виграли або ж, програли ви перед звичайним приватним будинком. Однак не варто навіть замислюватися над цим, тому що у кожної квартири, буде в усі віки, невелика фора перед будь-яким загорожвим житлом. Про переваги квартири нам розповість Іванов Р. П. - співробітник порталу нерухомості, на якому ви можете знайти і купити відповідну вам квартиру у всіх регіонах Росії.

Переваги квартири перед заміським будинком:

По-перше, якщо ви живете в квартирі, то все необхідне для комфортного, атакож зручного життя вже є:

  • газ;
  • електрику;
  • вода;
  • ліфт.

  Саме тому, вам зовсім не потрібно буде ламати свою голову над таким питанням як – &Laquo; підведення комунікацій ».

По-друге, всі технічні "навороти" і різна розвинена інфраструктура полегшить вам життя безпосередньо в місті, але крім цього це дозволить, заощадять велику масу часу і, що найголовніше - терпіння . І це пояснюється тим, що вам зовсім не потрібно летіти за неограніченние десятків кілометрів для того, щоб знайти аптеку або ж, бігти до своїх сусідів за цукром або борошном, які як завжди, не в той момент закінчилися. А в місті, тільки вийшовши з під'їзду, у вас в будь-який момент "під руками":

  • продовольчі магазини;
  • чергові аптеки;
  • школи;
  • садки;
  • секції;
  • а також гуртки, які ваші діти і ви будуть з великим задоволенням відвідувати, у свій вільний час. А що, говорячи про рекламу в ліфтах, то вона завжди допоможе вам дізнатися, що ніпосередньо нового з'явилося у вашому районі, а також, що може трапитися, найближчим часом.

По-третє, якщо ви маєте власну квартиру, то це не обмежить вас в усіх можливостях. Якщо сказати іншими   словами, то ви з легкістю зможете обзавестися також дачним будиночком, навіть десь в передмістяе. І   до нього, ви зможете на вихідні приїжджати на відпочинок, а також просто насолоджуватися тишею або ж, спокоєм життя в селі.

Недоліки

Якщо ж говорити про основні недоліків такого життя в квартирі, то є пару обмежень і полягають вони в плануванні, а також метражі,   і, звичайно же, у відсутності безпеки і найголовніше – в постійній увазі, яку видно з боку всіх цікавих сусідів. У такому випадку, вам потрібно неодмінно змиритися з цим, і зрозуміти те, що, можливо, ви будете завжди в епіцентрі пліток, а також непотрібної інформації, від ваших бабок-сусідок. Але це ще не все, також не можна буде робити « бенкет на весь світ » і тим самим влаштовувати ремонт десь, о дванадцятій годині ночі. Але так само, як ви розумієте, все це неодмінно буде вас супроводжувати і в приватному будинку. Адже, від докучливих бабусь і їх пліток нікуди не дінешся, і сусіди ваш ремонт, також, вночі не оцінять.

А говорячи в цілому, то міськая життя в квартирі – це дуже простий, а головне економний варіант, і він на сьогоднішній день, доступний всім людям.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ