Головна : Новини

Застосування Кордицепса. З глибини віків і до наших днів

, 14:42
0 323

Ще з незапам'ятних часів серед осіб вищоїзнаті різних країн присутність в будинку представника китайської медицини вважалося одним з ознак не тільки вищого добробуту, а й ознакою того, що дане сімейство застраховане, кажучи сучасною мовою, чи не від будь-якої хвороби. І це – неспроста, оскільки східні, а особливо, китайські цілителі завжди були в пошані, боволоділи безліччю корисних секретів з погляду   позбавлення від більшості недуг. Секрети ці неповністю втрачені і сьогодні, і одним із прикладів є застосування Кордицепса, цілющого гриба-паразита, що росте у високогірній місцевості Китаю, і в наші дні.

Якщо, скажімо, той же відомийий женьшень або панти оленя не рекомендується приймати людям зі слабким здоров'ям, в силу того, що ці два тонізуючих засоби вважаються збудливими, то можна практикувати, незважаючи на стать і вік.

Маючи не тільки загадкову природу (зростання свій цей незвичайний гриб починає прямо з голови комахи, які використовуюмого спорами гриба, як якусь перевалочну базу), але і володіючи величезною кількістю цілющих властивостей, гриб кордицепс був визнаний панацеєю проти широкого спектру захворювань ще древніми, повторні ж відкриття цих самих властивостей кордіцепса китайського наприкінці минулого століття тільки підтвердили правильність використання гриба.

Унаслідок того, що склад кордіцепса включає в себе близько 77 макро-і мікроелементів, а так само більше 80 різноманітних типів ферментів (бета-каротин, імуномодулюючі полісахариди, вітаміни Е, всі необхідні амінокислоти і багато іншого), він був визнаний сучасними дослідниками, як оздоровчий продукт 21 століття.

Застосування кордіцепса сприяє виділенню мелатоніну, що володіє протипухлинною дією, стабілізує імунітет, очищає кров, відновлюючи її протягом семи днів, насичує організм поживними речовинами, рекомендується людям з розхитаними нервами, при безсонні, захворюваннях внутрішніх органів і т . Д.

У зв'язку з тим, що оболонка клітин кордіцепса, що містить в собі найбільш цінні елементи для людського організму, має дуже міцну структуру, то для виготовлення кордицепс-препаратів, гриб доводиться піддавати заморожуванню, знижуючи температуру до мінус ста двадцяти семи градусів, внаслідок чого оболонка стаєруйнує легко.

Перевага застосування кордіцепса полягає в тому, що препарати, виготовлені на його основі, справляються з функцією зцілення від декількох захворювань одразу, з чим не в змозі впоратися багато ліків.

Крім того, застосування кордіцепса сприяє виводу шкідливих токсинів з організму, що залишаються в ньому багатьма препаратами, що грішать тим, що мають безліч вкрай небезпечних побічних ефектів, що так само не слід залишати без належної уваги і до чого слід придивитися, прийшовши до відповідного висновку, з якого випливає, що краще вдатися до одного, але ефективного засобу, ніж, запасшісь декількома препаратами, нажити безліч додаткових захворювань.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ