Головна : Новини

Де в Рівному купити лабораторне обладнання?

, 14:32
0 420

Лабораторне обладнання в Україні знайти не так вже й просто. Більша його частина імпортується з Європи такими компаніями, як ELKA, EBSA. Якість товару, безумовно, радує, чого не скажеш про ціну.

До прикладу, сушильна шафа виробництва EBSA об'ємом в 0,5 кубометрів коштує близько 3-4 тисячі доларів, що для більшості українськихкомпаній — непідйомна сума.

Альтернативу пропонує   — один з перших вітчизняних виробників лабораторного обладнання. Його продукція відповідає всім сучасним європейським стандартам ISO, тому турбуватися про її якість та надійності не доводиться. На сьогоднішній день USOlab випускає:

  • сушильні шафи ;
  • стерилізатори медичні (різного об'єму, з адаптацією до різної температурі, з компонуванням на основі вакуумного насоса);
  • ємності для зберігання хімічних реагентів (в тому числі і агресивних, викликають корозію металу);
  • реактори високого давшилення (до 200 атмосфер);
  • Змішувачі на магнітній основі;
  • спеціальні стелажі для зберігання лабораторного устаткування (металеві).

Слід зазначити, що продукція UOSlab експортується до Польщі, Росію, Білорусію, Казахстан і ряд інших країн, що тільки подтверждает висока якість обладнання і його визнання на міжнародному ринку.

В Україні купити продукцію бренду можна через офіційного представника драй Оуен за цінами від виробника (надається гарантія, яка діє на протязі 12-18 місяців).

Медичне проорудування від UOSlab обов'язково проходить сертифікацію міністерства охорони здоров'я, згідно з установленими законодавчим нормам. Ознайомитися з документами, що підтверджують наявність ліцензії, можна на сайті dry-oven.com.ua. Тут же представлено повний прайс-лист товарів з встановленими цінами.

Значна частинавиробничих потужностей UOSlab сконцентрована на виготовленні сухожарових шаф, які знайшли своє широке застосування, як в лабораторіях (наприклад, для підготовки ємностей до проведення дослідів, для підтримки заданої температури), так і в медичних установах, промислових об'єктах (зокрема, в харчовій індустрії ).

Кілька років тому компанія активно почала розробляти і поставляти на споживчий ринок стерилізатори для металевих хірургічних інструментів, що працюють при температурі до 2000 градусів (спільно з вакуумними насосами, які видаляють з внутрішньої частини шафи всі надлишки водяної пари).

На сьогоднішній день UOSlab є провідним виробником лабораторного обладнання та меблів на території України. Нещодавно офіційне представництво фірми відкрилося і в Росії.

Про те, як виконується транспортування товару в Рівне та інші міста країни, які є способи оплати, можна дізнатися на сайті профіциальной представника, або ж зв'язавшись з менеджером-консультантом по телефону в будь-який робочий час.  

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ