Головна : Новини

Вплив алкоголю на організм. Лікування алкоголізму

, 19:34
0 400

Якою б сильною була пропаганда здорового способу життя, проблема алкоголізму продовжує залишатися актуальною. Залежність від алкоголю є однією з найстрашніших, і впоратися з нею самостійно вдається дуже не багатьом. Багатьом молодим людям здається, що вони повністю контролюють ситуацію, і випивка з друзями ніяк не загрожує їх здоровью. Але саме така самовпевненість найчастіше грає з людьми поганий жарт, змушуючи потім звертатися до нарколога. Знайти хорошого нарколога в своєму місті можна скориставшись онлайн базою лікарів.

Процес сп'яніння

Після потрапляння в шлунок, алкоголь виявляється в крові впротягом двох хвилин. Так починається його велику подорож по всіх клітках і органів тіла, аж до головного мозку. Після поразки великих півкуль людина більше не здатний коректно керувати своїм тілом, порушується контроль його рухів. З цієї ж причини розкріпачуються і емоції, людині   стає весело, світ навколо здається кращеі цікавіше. З кожною новою порцією алкоголю ситуація посилюється, і поведінка питущого зовсім перестає нагадувати людське.

Ступінь порушень в роботі нервової системи залежить саме від концентрації алкоголю в крові.

0,04-0,05% - кора головного мозку відключається, втрачається кінтроль над собою і здатність до розумних міркувань.

0,1% - уражаються більш глибокі відділи мозку, що відповідають за контроль рухів. З'являється безпричинна радість, пожвавлення, метушливість. Правда у деякої частини людей така концентрація алкоголю навпаки може викликати стан зневіри і сонливість.

0,2% - вплив відбувається в тих областях мозку, які відповідають за емоційну поведінку. Може з'явитися не властиве людині агресивну поведінку.

0,3% - стан алкогольного отупіння. Людина перебуває у свідомості, але при цьому повністю втрачає розуміння реальності.

0,4% - провокує повну втрату свідомості. Людина ніби засинає, його дихання при цьому нерівне, може спостерігатися мимовільне сечовипускання.

0,6-0,7% - сильне отруєння організму, найчастіше з летальним результатом.

Лікування алкоголізму

На ранній стадії для позбавлення від алкогольної залежності людині може бути достатньо тільки сильного бажання. Але цей період в будь-якому випадку буде складним і для нього, і для його родини. Повністю подолати проблему пацієнтам допомагають лікарі-наркологи і нерідко психологи. У разі зриву або загострення проблеми родина завжди может викликати нарколога на будинок у Харкові.

Чим раніше людина усвідомлює свою залежність, тим швидше він зможе позбутися її. Алкоголь – дуже підступний ворог, який тихо і поступово здатний убити навіть найсильнішої людини. Будьте уважні до себе і своїм близьким, і не дозволяйте алкоголю зруйнувативаше життя.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ