Головна : Новини

Суть тренувань Джилліан Майклз

, 13:06
0 885

Всі знають щоб схуднути потрібно обмежувати себе в їжі і багато годин провідить в спортзалі. Більш м'який і ефективний підхід до того, щоб схуднути застосовує Джилліан Майклз. Вона є найпопулярніший тренер Америки. Відомим вона стала завдяки телепередачі The Biggest Loser, де люди, які мали велику вагу, худнуть заради того, щоб отримати хороший грошовий приз. Джилліан займалася тренуванням з багатьма участниками і заслужила любов багатьох людей.

У чому ж полягає? Джилліан має велику кількість відеопрограм самих різних різновидів: починаючи від йоги і закінчуючи інтенсивними тренуваннями, що обіцяють схуднення за місяць. Голос ведучої є дуже строгим, який не дає зробити перепочинку. При цьому вона испомагає ті ж інтонації, що й у Шона Ті. Тренування, що проводить Джилліан теж дуже гарячі, і ви обов'язково будете стогнати від того, що великі напруги. Але пам'ятайте, що все ж не будете хотіти померти, як в Insanity.

Заняття Джилліан зазвичай побудовані на тому, щоб поєднувати кардиоупражнения, що допомагають для того, щоб відбувалося жироспалювання, і виконання силових вправ, що допомагають формувати рельєф.

Кожне заняття, що йде півгодини, має свою чітку структуру:

 

  • Спочатку потрібно зробити розминку;
  • Потім три рази виконуємо інтервальний цикл, тобто три хвилини ви виконуєте вправи, дві хвилини - кардіо і одну хвилину працюєте з пресом;
  • Після всього цього робиться заминка.

Багато людей вважають за краще ці заняття через те, що у нихє складена чітка структура. Адже правда, що коли весь час розраховано по хвилинах, то завжди здається, що залишилося зовсім трохи роботи. У цих тренувань майже уваги здоров'ю не наддають, тому що ми маємо одну мрію — схуднути.

Якщо ви молоді і здорові і бажаєте швидко скинути трохи жира, то обов'язково потрібно підвищити свої витривалість. Людський організм не терпить, коли він відчуває сильний стрес, тому, коли він його випробує, то починає захиститися від нього в майбутньому. Саме ці тренування тіло сприймає як стрес. Звичайно, коли відбувається завершення програми, то вам так і хочеться з'їсти кексики, тому що організм требует наповниться жиром на майбутнє. Зрештою, вага повертається. Тому потрібно повільно худнути. Зрозуміло, що так дуже нудно. Постійно займатися набридає через кілька тижнів, а харчуватися тим більше. Але вибирати тільки вам: зробити себе здоровим або не зробити.

Важливо знати те, що вибирати потрібно програму,яка буде вас мотивувати до дії. Якщо так сталося, що ви вже довго не можете схуднути і використовуєте якусь методику, при цьому результати не змінюються, тоді треба змінювати цю програму. Пам'ятайте, що не користь програми важлива в тому ділі, щоб схуднути, а в першу чергу - ваш інтерес. &Nbsp; Якщо і це вам не сподобається, то нічого страшного: потрібно спробувати ще що-небудь.
Я бажаю вам завжди бути здоровими і ніколи не мати проблем зі вашим здоров'ям і здоров'ям ваших близьких. Бережіть себе та займайтеся спортом.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ