Головна : Новини

Російська банька для сердечників

, 10:58
0 353

З давніх часів люди помітили, що часте відвідування російської лазні має не тільки профілактичний і прочіщающій характер, але й лікувальний ефект. В Японії і Франції були проведені ряд досліджень, які тільки підтвердили це висловлювання. Всі, хто брав участь в експериментах, підтвердили, що у них покращився загальний стан організму і вони стали рідше хворіти на гостро-респіраторні захворювання.

Контраст гарячого пара і холодного душу разом з медовим масажем і застосування ароматичних олій рослин мають просто чарівну дію.

Іноді люди не хочуть йти в російську лазню, мотивуючи це тим, що вони мають проблеми з серцево-судинною системою. Повірте, що тут вони роблять помилку. Учення давно з'ясували залежність русської лазні з її температурою в +50 і в 70% з повним оздоровленням організму людини від проблем з серцем.

Баня для сердечників

Баня для сердечників є неймовірним стимулом для поліпшення роботи всієї кровоносної системи. При підвищеній температурі включаються захисні реакції організму. Однієюз них є сильне потовиділення, при якому через пори шкіри виводяться шкідливі токсичні речовини, а серце починає працювати на повну потужність, збагачуючи клітини організму киснем. Незначне підвищення кров'яного тиску, яке можна спостерігати у деяких людей, при грамотному підході до відвідування в парильну кімнату, швидко вирівнюється.

– це ідеальний природний тренажер для того, щоб навчиться правильно дихати. Гаряче повітря парильної є абсолютно природним подразником для дихальних шляхів людського організму. Тут носоглотка і легені отримують стимул для роботи на повну потужність.

Контрастний душ разом з гарячою парою є прекрасною гімнастикою для розвитку м'язового серцевого тонусу у сердечників. Швидке розширення кровоносних судин в парній кімнаті російської лазні, а потім звуження при прийнятті холодного душу призводить м'яз серця в ритмічну роботу.

Якщо при відвідуванні парної у вас підвищився тиск і при цьому ви не потієте – це ознака того, що ваші сальні залози сильно закупорені. Для того, щоб змусити їх відкритися і почати виконувати свою пряму функцію, досить нанести на тіло скраб з вівсяної муки і натурального меду.

Рекомендації для сердечників про правильоном відвідуванні російської лазні

  • відвідуйте російську лазню в ранкові години, тоді до того часу, коли потрібно буде лягати спати, тиск встигне прийти в норму;
  • намагайтеся не мочити голову в парній кімнаті, найкраще заздалегідь подбати про наявність повстяної шапочки або сухого рушники;
  • витирайте з тіла піт сухим рушником, відразу після виходу з парної кімнати – дайте порам можливість дихати;
  • відвідуйте російську лазню після легкого перекусу свіжим овочевим салатом – це допоможе запобігти появі нудоти або непритомності;
  • вживайте в лазні якомога більше ароматного чаю з травами і натуральним медом – це один із способів швидко заповнити втрачену вологу з організму.

Відвідування російської лазні – це свято не тільки для душі, але й для тіла, тому намагайтеся устоювати його собі як можнпро частіше.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ