Головна : Новини

Як вибрати жіноче взуття

, 10:36
0 550

Хтось якось сказав, що талановита людина має бути талановитим у всьому . Точно так само, красива жінкаповинна бути і є гарна в усьому. Її краса - це те, що захоплювало чоловіків протягом тисячоліть нашої спільної історії, спонукало їх на часом немислимі й нерозумні вчинки. Звичайно, щоб домогтися настільки прихильного розташування чоловіки, жінка зобов'язана була відповідати тому загальноприйнятому образу і критеріям краси, які змінювалисяпротягом минулих епох. Так чи інакше, але жіноча краса - це не тільки краса окремої частини її тіла, а комплексна категорія, образ, що включає безліч деталей, як кажуть, від голови до ніг. Комусь подобається жіноче обличчя, хтось сходить з розуму від жіночих форм, а хтось не може відвести погляд від чарівних жіночих ніжок. Очевидно, что будь-яка жінка, яка бажає користуватися популярністю у чоловічої половини, повинна приділяти цій частині свого тіла гідну увагу.

Це зовсім не означає, що потрібно просто стежити за станом своїх ніг, адже образ - це не тільки реальне, але й завуальоване. Навіть такий ворог жіночої фігури, як цукерка, вНасамперед сприймається по обгортці. Також і жіночі ніжки, взуті в прекрасну взуття, будуть сприйматися набагато ефектніше. Правильно підібране взуття, до того ж, не тільки підсилює візуальний ефект, підкреслює всі переваги і приховує недоліки, але і гарантує приємні відчуття при ходьбі, попереджаючи зайву стомлюваність, повишая комфорт. Як би там не було, але жіноче взуття є невід'ємним атрибутом образу будь-якої жінки, які виконують, до того ж, дуалістичну функцію. Це означає, що до вибору взуття слід ставитися з усією серйозністю, як з декоративною, так і з практичної точки зору.

Критерії вибору стильного жіночого взуття

Очевидно, що процес вибору взуття жінкою має враховувати і ту, і іншу сторони. Це означає, що даний процес є комплексним і увагу необхідно приділяти всім найменших деталей від колористики, до форми каблука, носка і системи фіксації на нозі . До речі, наочно всі різновиди жіночого взуття ви можете в інтернет-магазині moltoalta.ru.

Природно, в цьому процесі одну з ключових ролей відіграє ціна взуття , але вона виступає скоріше не формотворчим для образу, а обмежуючим фактором.

Найбільш важву роль відіграє форма підошви . Цей критерій впливає не тільки на зручність носіння, але і на ефектність образу:

  • До прикладу, взуття з широким масивним каблуком візуально робить тіло більш коротким, а ось ноги навпаки - більш повними.
  • Взуття на шпильці реально і візуально подовжує ніжки жінки (природно, якщо вони від природи не є повними - тут вже шпилька може зіграти роль абсолютно зворотну). Крім того, не слід забувати, що постійне носіння взуття на високій шпильці вкрай стомлює ноги, та й на фізіологічні параметри ноги також впливає негативно.
  • Длябільше частого носіння краще вибирати взуття на плоскій підошві (наприклад, балетки), так вони менш стомлюють і більш приємні в носінні.
  • Якщо ви хочете здаватися вище, але при цьому не горите бажанням випробовувати на міцність ваші ноги, тоді вам підійде взуття на платформі.

Підсумки

Процес вибору взуття для жінки іноді перетворюється на тривале і виснажливе заняття, яке від цього аж ніяк не перестає бути менш захоплюючим.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ