здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Що являє собою озонатор повітря

Липень 08 2015

Будь-який школяр, який вивчає хімію, знає, що такий життєво важливий компонент, як кисень в молекулярном відношенні складається з двох, з'єднаних між собою міжатомними зв'язками. Тим не менш, нам всім також відома й інша комбінація атомів кисню, яка складає дещо іншу форму даного газу - трьохатомна молекула, яка називається озоном. Отаке ж незамінна речовина, як і його вихідна, базова форма кисень. Більшості знас відома така його корисна функція, як захист планети від впливу критичних доз ультрафіолетового випромінювання, що випускається сонцем.

Відома також форма подібної взаємодії космічних масштабів - озоновий шар. Природно, це абсолютно прозора субстанція, що розташовується високо в шарах атмосфєри (більше 20-30 км), а на самій землі люди можуть дізнатися про існування подібного речовини під час або після грози, коли повітря набуває характерну свіжість і так званий "грозовий запах". Власне кажучи, саме вплив ультрафіолету є одним з тих механізмів, які трансформують частина молекулярного кисню в озон. Происходить це за рахунок руйнування міжатомних зв'язків окремих молекул, вільні атоми яких потім прилипають до не зруйнує молекулам, утворюючи трехатомного структуру.

Чим корисний озон?

Все, що відбувається в природі, відбувається з якоюсь метою і має певні характеристики, які цілком може іспользовать людина у своїх цілях. Зокрема, озон має деякі досить корисні для самої людини властивості, в першу чергу, антисептичні. Взаємодіючи з органікою (шкідливі бактерії, мікроорганіка) формами, озон активно знищує їх шкідливі, патологічні форми. Аналогічно озон діє і на хімічному, молекулярному рівні, розрушая присутні в повітрі хімічні сполуки, виробляючи їх хімічну нейтралізацію. Цей факт широко використовується в побуті для очищення повітря і води, а також різних форм продуктів харчування. Тим не менш, вплив озону на наш організм має бути помірним, оскільки великі дози можуть негативно позначитися на стані нервової системи, дихательной функції, викликати розвиток алергічних реакцій. Для використання характеристик озону в побуті, правильної його дозування використовують такі побутові прилади, як озонатори повітря.

Що таке озонатор і яким він буває?

озонатора називається побутовий прилад, який використовується для синтезування озвона і підвищення його концентрації в повітрі до необхідної норми. Всі існуючі на ринку озонатори побутової категорії класифікуються за основним показником - способу генерації озону:

  • Озонатори з використанням електричного розряду . У конструкціїданого приладу присутні такі компоненти, як електроди (між ними утворюється розряд), високовольтний джерело напруги і вентилятор. Всі вони працюють за схемою тихого електричного розряду;
  • Озонатори з використанням бар'єрного розряду . У сталевикции озонатора присутні два різних діючих матеріалу (наприклад, метал і який-небудь з діелектриків), з різною електричну провідність. Це призводить до утворення між ними бар'єрного розряду об'ємного, поверхневого або секційного типу;
  • Озонаториз використанням ультрафіолету . У конструкції такого приладу присутній джерело ультрафіолетового випромінювання, який обробляє подається повітря.

Підсумки

Побутові озонатори - це прилади, які виробляють озон в концентраціях, необхідних для позитивного впливу на органвим людини.

← Ранній розвиток дитини Салон краси Wizard  
Переглядів: 341
Автор: Роман Шлапак

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен