Головна : Новини

Медична довідка та її форми

, 14:04
0 671

Санкт-Петербург є одним з найдинамічніших міст РФ. Етому сприяє не тільки вкрай вигідне геополітичне розташування, що дозволяє контролювати товарні потоки, але й історичну спадщину, завдяки якому місто по праву вважається культурною та науковою столицею країни. З часів Петра I, який заклав місто і зробив його столицею своєї імперії, Санкт-Петербург в місті зосередилося огромное кількість культурно-історичних пам'яток, що представляють цінність для всього людства. Це і багато іншого змушує щорічно відвідувати місто безліч людей. Хтось із них їде в чисто туристичних цілях (відпочити, долучитися до культури, побачити щось нове,   і т. П.), Хтось приїжджає сюди у справах, а хтось шукає в місті стімул і кращі можливості для працевлаштування і плідної трудової діяльності.

Так чи інакше, ми маємо справу з величезною кількістю людей, кожен з яких однозначно бажає знати, що його життю і здоров'ю з боку оточуючих нічого не загрожує. Особливо виразно це проявляється тоді, коли справа доходить доспівробітництва   великої кількості людей, або виконання ними робіт, які несуть потенційну небезпеку життю та здоров'ю їх і оточуючих. Саме з метою особистої колективної безпеки, в будь-якій країні світу налагоджена система проходження громадянами профільних медоглядів, які оцінюють стан його здоров'я, а також можливість виконання нимпоставлених завдань у повному або частковому обсязі. У тому числі, це також говорить і про те, чи може людина взагалі перебувати в колективі, внаслідок наявної у нього хвороби.

Що таке медична довідка?

Медична довідка являє собою офіційний документ, який є ув'язненням на пройдениймедогляд. Отже, вона свідчить про придатність або непридатність людини для виконання тих чи інших завдань. Оскільки медична довідка є офіційним документом, вона має свою, затверджену Міністерством охорони здоров'я, форму, яка залежить від роду передбачуваної діяльності.

Наприклад,для навчання в будь-якому навчальному закладі або надходження на роботу потрібен пройти медогляд у певних лікарів, які складуть цілісну картину вашого здоров'я. Але це зовсім не означає, що форма повинна бути однаковою для всіх випадків. Об'єктивно, що різні обставини вимагають уваги різних фахівців, а значить і форми медичних спРавок теж будуть різними. До речі, вам не обов'язково проходити медобстеження. Сьогодні можна на спеціалізованих сайтах, наприклад, spravkavspb.ru і вам допоможуть оформити необхідну медичну довідку максимально оперативно.

Форми довідок

Мінздравом затверджений досить широкий перелік бланків для медіцінскіх довідок, що враховують найрізноманітніші випадки, але найбільш затребуваними є такі форми:

  • Форма 086 / у - стандарт довідки для будь-якого навчального закладу і більшості виробництв;
  • Форма 095 / у - довідка для учнів шкіл, технікумів, вузів про тимчасову непрацездатність;
  • Форма 072 / у - стандартна форма санаторно-курортної карти, яка потрібна для влаштування у відповідні заклади на лікування;
  • Форма 082 / у - довідка для виїзду за кордон, необхідна для складання договору страхування;
  • Форма 070 / у - довідка, необхідна для отримання санаторної путівкиі;
  • Форма 079 / у - довідка, необхідна для оформлення дитини в дитячий табір;
  • Форма 001-ГС / у - довідка, необхідна для вступу на державну службу.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ