Головна : Новини

Професійно спортивне харчування "Optimum Nutrition"

, 18:41
0 343

" Досконалості немає межі "- цю фразу знає практично кожна людина, бо вона в точності відповідає егпро роль у сучасному світі. Людина постійно вдосконалює всі навколо себе, щоб життя свою зробити більш комфортною, цікавою, для того, щоб осягнути нові горизонти сприйняття, отримати нові знання або навички. Але при цьому не слід забувати, що людина може удосконалювати і самого себе. Цей рух відомо ще з часів Стародавньої Греціїі, як культуризм, тобто культура тіла. Власне кажучи, останнє було мало не основний ключовою ідеєю в творчості стародавніх греків і римлян, у яких навіть існував певний культ тіла, а самі культуристи навіть брали участь у стародавніх Олімпійських іграх. Сьогодні питання корекції свого тіла, надання йому мощі і рельєфу, також важливий, аможе і ще більше, оскільки сучасне суспільство стало більш відкритим і розкутим. Отже, нікого в'ялим черевом або худими руками "не спіймаєш на вудку".

Бодібілдинг

Сучасний культуризм, який частіше називають бодібілдінгом, став не просто способом підтримкиспортивної фігури, а цілою індустрією, в якій раз у раз штампуються нові рекорди. Але кожен, хто займався цим видом спорту хоча б напівпрофесійно, розуміє, що постійно збільшення обсягів силових, аеробних тренувань не може нескінченно приносити результат. У якийсь момент, процес формування тіла плавно перейде в процес поддержаня його форми, не приносячи людині нових результатів. Вся справа в тому, що подальше зростання і зміцнення м'язів возможет лише за наявності позитивного азотистого балансу, тобто співвідношення між кількістю азоту, що потрапляє в організм і виділяється з нього. На практиці це ще називають співвідношенням між анаболизмом (процес розмноження м'язовихтканин) і катаболизмом (процес розпаду компонентів з утворенням амінокислот). Позитивний рівень анаболічних реакцій, коли потрібно швидкий результат, можливий лише при стимуляції ззовні, за рахунок прийому спортивних добавок.

Продукція Optimum Nutrition

На ринку спортивного харчування України безоговорочним авторитетом користується продукція американської компанії Optimum Nutrition. Копання володіє потужним виробничим комплексом, який розташовується на територіях аж трьох штатів. Optimum Nutrition вважається піонером серед подібних компаній в плані створення і випуску на ринок казеїнових протеїнів для спортсменів. Продукція компанії відповідає замим жорстким критеріям якості, які контролюються і підтримуються протягом усього циклу виробництва, зберігання і реалізації. Для своїх постійних та потенційних клієнтів компанія пропонує найширший вибір продукції (спортивного харчування). Перелік цей настільки об'ємний, що не має сенсу описувати його в одній статті. Тим не менш, Ознакаоміть читача хоча б з категоріями продуктів дуже навіть необхідно. Більш докладно про продукцію компанії Optimum Nutrition.

Вся продукція Optimum Nutrition може бути розділена на наступні основні групи:

  • Гейнери - білково-вуглеводні харчові добавки, необхідні для активного набору м'язової маси при силових тренуваннях.
  • Протеїни - білкова суміш, що використовується для різних цілей (набір маси, спалювання жирів, підтримання форми). Компанія Optimum Nutrition реалізує протеїни сироваткового, казеїнового і комплексного типу.
  • предтреніровочную доомплекс - харчові добавки, які сприяють підвищенню продуктивності тренування і більш швидкому відновленню після них.
  • Креатини - добавки на основі креатину, використовувані для підвищення ефективності анаеробних тренувань (силові вправи, спринт і т.д.).
  • Амінокислоткомплекси - добавки на базі різних амінокислот, які в основному використовуються для відновлення організму, спалювання жиру, придушення катаболічних реакцій.

Це лише найбільш затребувані з усіх продуктів компанії, яка безперечно дасть вам все необхідне для активних занять спортом.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ