Головна : Новини

Що таке стероїди анаболізму

, 09:41
0 394

Чи не є таким вже великим секретом той факт, що людина в своїй оцінці подібних собі прособей найчастіше в першу чергу реагує на "обгортку", а вже потім розбирається, що там було всередині, яка душа і все віддано. Хоч це і поверхневий, і неправильний з точки зору логіки і довгострокової перспективи підхід, але він має місце найчастіше, і пов'язано це в першу чергу з фізіологією і природою людини. Логічно, що будь-яка жнщіна буде шукати чоловіка не тільки розумного, але і з міцною статурою, оскільки це гарантує краще зачаття. Це основоположний закон природи, який якщо і порушується з чисто альтруїстичних міркувань, то робиться це вкрай рідко. Взагалі, культ людського тіла в суспільстві, а особливо в культурі, існує, напевно, споконвіку. Наприклад, у тій же Стародавній Греції культуризм (культура тіла) був, фактично, одним з основоположних об'єктів культури, та й Олімпійські ігри в давнину не обходилися без конкурсу культуристів. Сьогодні цей рух став популярним, напевно, ще більше, оскільки через тотальну відкритості суспільства, його великий розкутості, сьогодні бувавет важко приховати своє в'яле черево навіть на іншому кінці океану.

Принципи бодібілдингу

Культуризм або бодібілдинг (сучасна інтерпретація терміна) зводиться до процесу поступового нарощування м'язової маси, формування мускулатури. Досягається це шляхом поєднання анаеробних (силових) і аеробних тренировок. Більше уваги, природно приділяється силовим вправам з поступовим збільшенням робочої ваги. При цьому необхідно абсолютно чітко розуміти, що ефект від подібних вправ буде бачимо до певного моменту. З точки зору фізіології та фармакології, це ефективний період тренувань збігається з позитивним баланс азоту організм, тобто переважанням анаболічних процесів над катаболическими. Якщо даний баланс вирівнявся або перейшов на бік катаболізму, то подальше нарощування м'язів стає фактично неможливим без стимулювання ззовні. У народі це стимулювання називається прийомом допінгу.

Стероїди на основі нандролона

Одним з найбільш популярних стероїдних препаратів з яскраво вираженим анаболічним дією є стероїд ін'єкційного типу Дека Дураболін (Deca Durabolin). про нього можна дізнатися на сайті steroids-shop.com.ua. Головною діючою речовиною Deca Durabolin є анаболічний стероїд нандролон деканоат, який, крім усього прочего, використовується ще й в медицині (Ретаболил). Даний препарат випускається у формі флаконів для ін'єкцій по 2 мл. Дозування препарату становить 100 мг / мг. Процес випуску Deca Durabolin був налагоджений компанією "Organon" ще на початку 60-х років ХХ століття.

Ефекти від прийому Deca Durabolin:

  • Яскраво виражений процес росту м'язів(Гіпертрофія) при мінімальному ефекті відкату;
  • Зміцнення тканин м'язів і зв'язок;
  • Стимулювання вироблення синовіальної рідини і, як наслідок, збільшення рухливості суглобів;
  • Зміцнення імунної системи;
  • Стимулювання зростання кількості еритроцитів.

Висновки

Deca Durabolin сьогодні є одним з найбільш затребуваних стероїдних препаратів, не тільки тому, що має яскраво вираженим анаболічним дією, але й тому, що побічні ефекти, особливо відкат, при його прийомі мінімальні .

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ