Головна : Новини

Навіщо застосовують анаболіки

, 09:55
0 1393

Людина споконвіку приділяв величезну увагу своєму тілу, створивши навіть певний культ тіла в побуті та культуре в цілому. Культура тіла ще в Стародавній Греції була однією з великих і формотворчих сюжетних ліній в культурі того часу. Більше того, фактично ні одні стародавні Олімпійські ігри не обходилися без "змагання" культуристів - атлетичних чоловіків (слід нагадати, що такого рівноправності між чоловіком і жінкою, як зараз тоді не істотОвало і жінки не допускалися до участі в змаганнях), що демонструють своє натреноване мускулисте тіло. Сьогодні цей рух так само популярно (а можливо і ще більш популярно) і вийшло на абсолютно новий рівень завдяки розвитку науки, техніки і в даному випадку - фармакології. Різні фармакологічні та дієтичні препарати сьогоднішироко застосовуються в бодібілдингу та спорті в цілому, щоб підвищити результати, ефективність тренувань, скоротити час відновлення організму після них. Головним каменем спотикання в будь-який силовий тренуванні є базовий регуляторний механізм, який діє в організмі людини - азотний баланс.

Навіщо потрібністероїди?

Азотний баланс - це співвідношення між кількість поступаемого в організм азоту (наприклад, з їжею) і виділяється у процесі життєдіяльності. Перша азотна група виконує творчу, оскільки бере участь в анаболічних процесах (зокрема, зростання м'язових структур і тканин), а друга - в деякомуроді деструктивну, будучи основою катаболічних процесів (руйнування структур з виділенням амінокислот). Отже, ефективність будь силового тренування (яка, до речі, є базисом для будь-якого культуриста або бодібілдера), і видимий ефект від неї зберігається до моменту, коли зберігається позитивний азотний баланс, тобто преобладають анаболічні процеси. В іншому випадку, будь-які тренування (незалежно від їх форми і інтенсивності) не дадуть зовсім ніякого результату, оскільки не можуть стимулювати анаболизм. Саме для цих цілей в сучасному бодібілдингу широко використовуються анаболічні стероїдні препарати, які стимулюють анаболічні процеси, так сказать, ззовні. До речі, купити подібні препарати можна використовуючи anabolik-store.com.

Що таке анаболічні стероїди?

Даний тип стероїдних препаратів, які ще називають анаболіками, діє на принципах імітації активності чоловічих статевих гормонів (тестостерон, дігідротестОстерон). Їх застосування значно підвищує рівень вироблення білкових з'єднань на клітинному рівні, що є запорукою розвитку ефекту гіпертрофії м'язових структур (простіше кажучи - активне зростання і збільшення обсягу м'язів).

Види анаболіків

Все анаболічні стероїдні препараати у фармакологічній практиці прийнято ділити на дві основні групи за ступенем вираженості функції:

  • Власне, анаболічні, які сприяють росту м'язів;
  • Андрогенние - викликають підвищену андрогенную активність.

На практиці, будь анаболик поєднує в собі іті, й інші якості з тим лиш відмінністю, що ступінь їх вираженості різний.

Висновки

Використовуючи анаболічні стероїди в спортивній практиці, необхідно віддавати перевагу тим, які мають яскраво виражену анаболическую активність з мінімальним проявом андрогенної, которая є причиною всіх побічних ефектів.

15.00

Людина споконвіку приділяв величезну увагу своєму тілу, створивши навіть певний культ тіла в побуті та культурі в цілому. Культура тіла ще в Стародавній Греції била однієї з великих і формотворчих сюжетних ліній в культурі того часу. Більше того, фактично ні одні стародавні Олімпійські ігри не обходилися без "змагання" культуристів - атлетичних чоловіків (слід нагадати, що такого рівноправності між чоловіком і жінкою, як зараз тоді не існувало і жінки не допускалися до участі в соревнованіі), що демонструють своє натреноване мускулисте тіло. Сьогодні цей рух так само популярно (а можливо і ще більш популярно) і вийшло на абсолютно новий рівень завдяки розвитку науки, техніки і в даному випадку - фармакології. Різні фармакологічні та дієтичні препарати сьогодні широко застосовуються в бодібілдингу та спорті за галом, щоб підвищити результати, ефективність тренувань, скоротити час відновлення організму після них. Головним каменем спотикання в будь-який силовий тренуванні є базовий регуляторний механізм, який діє в організмі людини - азотний баланс.

Навіщо потрібні стероїди?

Азотний баланс - це співвідношення між кількість поступаемого в організм азоту (наприклад, з їжею) і виділяється у процесі життєдіяльності. Перша азотна група виконує творчу, оскільки бере участь в анаболічних процессах (зокрема, зростання м'язових структур і тканин), а друга - в деякому роді деструктивну, будучи основою катаболічних процесів (руйнування структур з виділенням амінокислот). Отже, ефективність будь силового тренування (яка, до речі, є базисом для будь-якого культуриста або бодібілдера), і видимий ефект від неї сохраняется до моменту, коли зберігається позитивний азотний баланс, тобто переважають анаболічні процеси. В іншому випадку, будь-які тренування (незалежно від їх форми і інтенсивності) не дадуть зовсім ніякого результату, оскільки не можуть стимулювати анаболизм. Саме для цих цілей в сучасному бодібілдингу широко використовуються анаболічеські стероїдні препарати, які стимулюють анаболічні процеси, так би мовити, ззовні. До речі, купити подібні препарати можна використовуючи сайт anabolik-store.com.

Що таке анаболічні стероїди? < / strong>

Даний тип стероїдних препаратів, які ще називають анаболіками, діє на принципах імітації активності чоловічих статевих гормонів (тестостерон, дигідротестостерон). Їх застосування значно підвищує рівень вироблення білкових з'єднань на клітинному рівні, що є запорукою розвитку ефекту гіпертрофіі м'язових структур (простіше кажучи - активне зростання і збільшення обсягу м'язів).

Види анаболіків

Все анаболічні стероїдні препарати в фармакологичеський практиці прийнято ділити на дві основні групи за ступенем вираженості функції:

· & nbsp ;               Власне, анаболічні, які сприяють росту м'язів;

· & nbsp ;               Андрогенние - викликають підвищену андрогенную активність.

На практиці, будь анаболик поєднує в собі і ті, й інші якості з тим лиш відмінністю, що ступінь їх вираженості різний.

Висновки

Використовуючи анаболічні стероїди в спортивній практиці, необхідно віддавати перевагу тим, які мають яскраво виражену анаболическую активність з мінімальним проявом андрогенної, яка є причиною всіх побічних ефектів.

Normal 0 false false false RU X-NONE X-NONE < w: LsdException Locked = "false" SemiHidden = "true" UnhideWhenUsed = "true" Name = "Body Text First Indent" /> < w: LsdException Locked = "false" SemiHidden = "true" UnhideWhenUsed = "true" Name = "Table Simple 1" /> < w: LsdException Locked = "false" SemiHidden = "true" UnhideWhenUsed = "true" Name = "Table List 1" /> < w: LsdException Locked = "false" Priority = "63" Name = "Medium Shading 1 Accent 1" /> < w: LsdException Locked = "false" Priority = "65" Name = "Medium List 1 Accent 1" /> < w: LsdException Locked = "false"Priority = "46" Name = "Grid Table 1 Light Accent 4" /> < w: LsdException Locked = "false" Priority = "47" Name = "List Table 2 Accent 4" /> < w: LsdException Locked = "false "Priority =" 49 "Name =" List Table 4 Accent 4 "/>
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ