здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Чого хочуть жінки?

Липень 12 2015

Будь-яке людське суспільство є спочатку дуалістичним, тобто складається з двох протилежних, але взаємопов'язаних між собою половин - чоловікської (сильної) і жіночої (прекрасній). Якщо чоловіки вважаються сильною статтю, здобувачами для сім'ї, то жінка - це відображення всього прекрасного, що є в нас людях, це берегиня домашнього вогнища і просто його прикрасу. Очевидно, що крім турботи про затишок сім'ї і вдома, будь-яку жінку хвилює питання її краси, оскільки це саме той фактор, доя ий відіграє ключову роль в самооцінці і затребуваності з боку сильної статі.

Еталони краси жінки

Хоча краса - це за великим рахунком абстрактна і суб'єктивна категорія, вона все ж підлягає певній оцінці. І тут, як і в будь-якому іншому випадку, пов'язаному з необхідністю оцінки чого-лібо, повинен бути присутнім певний еталонний показник. У даному випадку, мова йде про так званий ідеалі краси - сукупності антропометричних і візуальних особливостей жінки, які в окремо взятому суспільстві прийнято вважати ідеальними. Протягом всієї історії людства, подібні порівняльні еталони часто змінювалися, та й Сейчс, по суті не існує якогось узагальненого показника. У середні віки, наприклад, жінка могла вважатися красивою, якщо у неї була маленька груди, осина талія та бліда шкіра. Сьогодні ж подібну жінку можна було б сприйняти, як кілька нездорову.

Від чого залежить краса

Очевидно, що на формирование еталонів і способів їх досягнення впливає не тільки історичний період, а й об'єктивні чинники, з якими жінці доводиться стикатися щодня: робота, побутові завдання, харчування, екологія і т.д. Отже, для того, щоб досягти поставлених показників, необхідно по можливості слідувати простим правилам, які враховують вліяніе на красу безлічі факторів. Взагалі, говорячи про красу жінки, слід чітко розуміти (в першу чергу самій жінці), що вона полягає не тільки в красивій фігурі, зачісці або манікюрі. Це комплексна категорія, яка складається з двох основних іпостасей: краси зовнішньої і краси внутрішньої.

Краса зовнішня

Це категорія, яка проявляється у зовнішньому стані організму жінки. Її можна вважати також візуальним втіленням краси. Очевидно, що дана категорія вимагає певних зусиль для формування необхідного образу і впливають на нього наступні умови:

  • достатній і здоровий сон;
  • достаточность рівень рухової активності, в тому числі і спортивна підготовка;
  • чисте і свіже повітря;
  • повноцінне правильне харчування;
  • дотримання правильної постави;
  • відмова від шкідливих звичок;
  • особиста гігієна і догляд за тілом;
  • підбір правильного гардеробу;
  • необхідний мейк-ап і т.д.

Краса внутрішня

Це категорія, яку не побачиш візуально, але можна відчути в спілкуванні з жінкою. Сонячна посмішка, позитивний настрій, впевненість у своїх силах, правильна мова і артикуляціяя - все це зробить жінку привабливою, з іншого боку.

Висновки

Давати, з приводу того, що вони повинні робити, щоб досягти певного ідеалу, може кожен. Головне при цьому самій жінці визначитися, що їй потрібніше, які показники важливі, а на які можна не звертати уваги.

 

← Що важливо ще вивчити в... Види і призначення очок  
Переглядів: 304
Автор: Роман Шлапак

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен