здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Види і призначення очок

Липень 13 2015

Аналізуючи інший раз історичний процес людства, чи то з допомогую найпопулярніших ресурсів інтернету, чи то згадуючи матеріал, який вивчався у шкільній або вузівській програмі, можна мимоволі прийти до висновку, що ХХ століття був одним з найбільш суперечливих і одночасно критично важливих для всіх нас. З одного боку, ХХ століття - це час найбільш кровопролитних воєн в історії людства, але після них наступмул тривалий мир і людство неймовірно далеко зробило крок вперед у своєму розвитку. У минулому столітті було створено величезну кількість техніки і матеріалів, зроблені кульмінаційні відкриття в науці, які дозволили нам мати все те, що ми маємо сьогодні. Проте, це зовсім не означає, що його (тобто ХХ століття) модно пов'язувати лише з техничеським переворотом, адже він подарував нам відкриття і в інших, не обтяжених технічними елементами засобів. Це в першу чергу стосується сфери моди і стилю, і одного з найбільш затребуваних в цих рамках аксесуарів - окулярів.

Для чого потрібні окуляри?

Окуляри - це оптичний прилад, що складається в узагальненому варианте з оптичних лінз і системи їх фіксації в необхідному положенні (оправи). Для того, щоб зрозуміти їх роль у житті людини, необхідно розібратися в тому наскільки велику роль відіграє в житті людини і його організму зір, а також, як воно функціонує. Зір є однією з декількох сенсорних систем в організмі, за допомогою якої головной мозок сприймає і обробляє до 80-90% від всієї надходить інформації про навколишній світ. З точки зору фізики, фізіології, зір також є оптичною системою, принаймні, що стосується очей. У ній є своя оптична лінза (кришталик), яка фокусують падаючі на неї промені і переправляє їх на рецепторну поверхню (сетчатку). Все начебто просто, але на відміну від лінзи штучною, лінза очна і супутні їй органи можуть "вийти з ладу", що призводить до втрати резкозть зору, а значить, вимагає корекції. Саме для цього і створювалися окуляри (причому дуже давно), які представляють собою штучну лінзу, додатково коригувальну падаючі промені.

Які бувають форми сонцезахисних окулярів

Крім очок в їх традиційному розумінні, існує також категорія очок, які використовуються не для корекції потоку світлових променів, а для зміни його інтенсивності. Дані окуляри прийнято називати сонцезахисними. Вони також мають досить давню історію, але в тійформі, в якій ми з звикли сприймати (йдеться особливо про форму оправи), вони стали відомі й популярні в ХХ столітті. Таким чином були створені всі, найбільш затребувані види сонцезахисних окулярів:

  • авіатори або крапельки - це класика жанру, широко застосовувана у військах (особливо - авіації) і в серці цивільного населення;
  • вайфарери - окуляри в товстій, трапецієподібної оправі;
  • Леннона - окуляри, які подібні за формою та стилем з тими, які носив у свій час Джон Леннон, а на більш сучасному етапі - Гаррі Поттер. Вони відрізняються круглою вузької оправою;
  • Панто - окуляри, кілька схожі з вайфарери, але протлічающіеся більш вузькою, що не акцентує оправою;
  • броулайнери - це окуляри з комбінованою оправою: широкою - вгорі, і вузькою внизу.

Висновки

Сьогодні сонцезахисні окуляри відіграють таку ж величезну роль, як і звичайні. Придбай окуляри різних торгових марок і різної оправи можна ппро заслання.

← Чого хочуть жінки? Клініки Німеччини У чому... 
Переглядів: 331
Автор: Роман Шлапак

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен