загрузка...
Головна : Новини

Області стоматології

, 09:20
0 407

Стоматологія - це галузь медицини, що вивчає хвороби і пошкодження ротової порожнини, а також розробляє методи лікування і зубів. Виділяється кілька відов стоматології, кожна з яких знайшла відображення в роботі клініки Дентас.

Терапевтична в собі включає:

  • одонтології (лікування пошкоджених зубів);
  • Ендонтонтія (розробляє лікарські методи і механічний вплив на корінь самого зуба).

Завданням терапевтичноїстоматології є вивчення всіх тканин пародонту, лікування і профілактика, які були викликані ним. Крім цього стоматологія займається лікуванням слизової оболонки порожнини рота.

Хірургічна включає:

  • Порожнина рота;
  • Шейная, а також щелепно-лицьова область.

Насамперед, занімается лікуванням пухлин і травм щелеп, распространенна   в області пластичної хірургії, а саме усуває вроджені дефекти і дефекти, які придбані в результаті різних травм, а також хвороб. До таких операцій, в останні роки відносять імплантології. Вона займається імплантацією штучного кореня в нижню або ж верхнющелепу, завдяки чому завжди зберігаються здорові і красиві зуби, а також вона займається установкою незнімного протеза. Можна сказати, що цей напрямок пов'язано з ортопедичною стоматологією, адже імплантат, який був встановлений раніше, служить основою самої конструкції, яка вже буде встановлена ??після нього.

Ортопедичне стоматологі

Ортопедична стоматологія присвячена тільки для вивчення функції зубів, а також щелеп, різних порушень і методів для їх профілактики через протезування зубів. Ще крім цього вона займається вивченням апаратів, які виконують функції заміщення, лікують і проводять профілактику різних аномалій взростанні, а також деформації зубів, щелеп.

Естетична стоматологія

Цей напрямок розвивається напрочуд бурхливо, головним чином через інтерес до поліпшення свого зовнішнього вигляду. Переважно займаються поліпшенням посмішки зубів через застосування стоматологічних пристроїв і методик. До видів маніпуляций естетичної стоматології відноситься прикраси зубів (інкрустування). Відбувається це дорогоцінними каменями з порушенням зубної емалі, а також прикраса зубів витонченими стразами, чищення зубів і художня реставрація. Входить також в такі послуги та безпосередньо відбілювання зубів.

Дитяча стоматологія

Основними завданнями цього розділу є вивчення органів, а також тканин щелепно-лицевої ділянки у дітей, розробка і застосування лікарських методів, профілактика і лікування хвороб зубів і слизової оболонки рота.

Військова стоматологія

Стоматологія військового типу вивчає травми щелеп отриманихв польових умовах бою, відпрацьовує методи надання медичної допомоги пораненим, які отримали травми щелепи.
Можна сказати, що стоматологія пов'язана з багатьма розділами медицини, наприклад такими як: хімія, фізіологія, біохімія, а також хірургія та інші. Перед нашою стоматологією, останнім часом, головним чином, ставляться конкретнізавдання і рішення проблем, пов'язаних із захворюванням щелеп, травм щелеп, безпосередньо включають складне щелепне протезування; борються з карієсом, періодонтитом, парадонтитом, пульпітом, з усуненням недоліків і пластичними методами хірургічного втручання.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ