Головна : Новини

Медичні довідки для держслужби

, 11:57
0 806

Сучасне людство є глибоко соціалізованим. Воно про'едіняется в суспільства і таким чином співіснує. Природно, суспільство - це не тільки певна кількість людей, але і весь той комплекс взаємовідносин, який неминуче між ними відбувається. При цьому не мається на увазі формальне спілкування (точніше, не тільки воно), а його більш узагальнена форма, яка включає як побутові, так і професійні уровні контактів між людьми. Очевидно, що перебуваючи в якомусь колективі, ми хочемо бути впевненими в тому, що ми тут знаходимося в безпеці. У першу чергу це продиктовано цілком природним, властивим кожній людині, інстинктом самозбереження. Перебуваючи в колективі людей, кожного з яких і вдома, і на роботі підстерігають самі різнообразние хвороби, хочеться бути впевненими, що це, принаймні, не заразно. По-друге, існує категорія фахівців, що мають системні проблеми зі здоров'ям, про які також слід знати, оскільки від цього залежить можливість виконання поставлених завдань, а також здоров'я і життя людини.

Медичні довідки

Для того щоб контролювати здоров'я своїх співробітників, кожен з роботодавців зобов'язаний регулярно організовувати їх медогляд, результатом якого є медичний висновок про придатність або непридатність до тієї чи іншої службі. Всі результати досліджень формуються в окремий документ, на стандартному , затвердженому МінзДрава, бланку паперу, який називається медичною довідкою. Як правило, бланк розташовується на папері стандартного формату А5 (половина стандартного аркуша) і містить коротку інформацію про проведене дослідження і висновок лікаря. Очевидно, що для кожної окремої галузі, для кожної окремої мети, не потрібне комплексне, повноцінне допоміжніледования, а важливі лише окремі показники, з якими доведеться стикатися в процесі роботи. Отже, МОЗ затверджує перелік стандартних форм довідок, які пред'являються за мету роботи або навчання. Наприклад, окремі форми довідок оформляються при вступі на роботу або навчання (форма 086-у), при тимчасовій непрацездатності (фоРМА 095 у), при оформленні в санаторій (форма 072 у), при виписці з поліклініки (форма 027 у) і багатьох інших випадках. Окрема форма довідки існує і для тих пошукачів роботи, які мають намір працевлаштуватися в органах державної служби.

Форма 001-ГС / у

Довідка (форма 001-ГС / у:) для государсничих установ - це офіційний медичний документ, який підтверджує наявність або відсутність у претендента на державну посаду захворювань, які можуть стати перешкодою для виконання штатних обов'язків. Очевидно, що посилаючись на характер професійних обов'язків, існує і перелік медичних причин, які являються абсолютними протипоказаннями для виконання своєї роботи. До таких однозначно відносяться психічні розлади і хвороби, розумова відсталість, поведінкові розлади, епілепсія. У той же час, такі фізичні обмежувачі, як інвалідність, не є законодавчим перешкодою для прийняття на державну службу. Звідси висновок- Для отримання відповідної довідки за формою 001-ГС / у необхідне укладення лише профільних фахівців психолога і нарколога, також візує їх укладення терапевта.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ