здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Клініка в Ізраїлі Assuta

Липень 16 2015

Кожна з країн світу славиться своєю унікальністю і перевагою в одному з напрямків сфер діяльності і, взагалі, виділяється провідним ремеслом цієї країни. Кожна країна займає своє місце на географічній карті світу, не тільки по місцю розташування, а й по визначних пам'ятках і заслугам в тих чи інших областях. Наприклад, якщо мова йде про заощадження валютних резерв, то, безсумнівно, всі прагнуть довірити свої матеріальні кошти банкам Швейцарії, якщо питання стоїть, де відпочити, то провідною країною в плані туризму, напевно, оберуть Грецію, де можна зустріти фрагменти культури давньої міфології і роботи майстрів середньовіччя. Ну, а якщо податися в пошуках модних брендів, то, звичайно ж, за ультрасучасними штучками кожен модник відвідає Францію чи Італію. Якщо вибиратимати океанів і морів серед усіх країн, то всі в один голос, навіть школярі, дадуть відповідь, що це Британія. А якщо брати до уваги, встановлене і беззастережне місце, де панують інноваційні підходи лікування, передове обладнання   і одні з найбільш кваліфікованих майстрів в області медицини, то це Ізраїль. Чому саме Ізраїль? Потому, що   уряд цієї країни всіма засобами сприяє розвитку цієї галузі на всіх рівнях, а також тримає в лещатах всі медичні установи, безперервно перевіряючи якість обслуговування і дотримання всіх правил, встановлених цією країною, що контролює і піднімає стандарти медицини   Ізраїлю.

Клініка « Assuta »

Одним з таких медичних закладів у Израили є приватний медичний центр « Assuta & raquo ;, який, до речі, має свій сайт на просторах рунета -. Цей медичний цент досягає успіхів у галузі лікування з 1934 голи і заслужено завоював репутацію одного з кращих центрів країни і всього мира. У цій клініці працюють лікарі вищої категорії і ступеня медичних знань, які розробили власні авторські методики в боротьбі з недугами різного профілю та їх сучасні методики популярні в усьому світі. Лікування в медичному центрі « Assuta » супроводжується не тільки найсучаснішими відкриттями в області методик лікування,але й інноваційним обладнанням, яке базується на комп'ютерних технологіях останнього покоління.

Послуги клініки « Assuta »

Клініка « Assuta » спеціалізується на вузькій спеціалізації лікування таких органів: очі, легені, серце, нервова система, жіночі і чоловічі статеві органиі т.д.
Внутрішня система клініка розподілена на наступні відділення:

  • онкологія;
  • гастроентерологія;
  • гінекологія;
  • урологія;
  • кардіологія;
  • неврологія;
  • нейрохірургія;
  • ортопедія;
  • офтальмологія;
  • діагностика.

Переваги «Assuta »

Перевагами клініки є найкращі лікарі   &Laquo; Assuta & raquo ;, такі як професор Цві Рам, доктор Елла Теппер, професор Джек Баніель і т.д., &Nbsp;       імена, яких відомі на весь світ. Також, незаперечним плюсом медичного центру « Assuta » є ціла медициннская мережу по всій території Ізраїлю. На даний момент медичний бренд « Assuta » представлений в одинадцяти пунктах Ізраїлю. Звання кращого медичного комплексу на Близькому сході підтверджує сертифікат JCI, що посвідчує про міжнародному рівні клініки   &Laquo; Assuta & raquo ;. І одним з найважливіших плюсів клініки єпсихологічний комфорт пацієнтів, облаштований за рахунок дбайливого ставлення лікарів до пацієнтів, а також спеціально обладнаного власного готелю   клініки « Assuta » для створення затишної атмосфери з підтримкою близьких і рідних людей.
Надайте лікування і долю свого організму рукам висококласних лікарів, які належним образом виконають зобов'язання даних клятвою Гіппократа, а також мають у своєму арсеналі досвіду більше 80 000 операційних процесів в рік. Будьте здорові!

← Зачіски для маленьких... Поява і розвиток... 
Переглядів: 302
Автор: Віка Юхимець

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен