Головна : Новини

Клініка в Ізраїлі Assuta

, 13:18
0 344

Кожна з країн світу славиться своєю унікальністю і перевагою в одному з напрямків сфер діяльності і, взагалі, виділяється провідним ремеслом цієї країни. Кожна країна займає своє місце на географічній карті світу, не тільки по місцю розташування, а й по визначних пам'ятках і заслугам в тих чи інших областях. Наприклад, якщо мова йде про заощадження валютних резерв, то, безсумнівно, всі прагнуть довірити свої матеріальні кошти банкам Швейцарії, якщо питання стоїть, де відпочити, то провідною країною в плані туризму, напевно, оберуть Грецію, де можна зустріти фрагменти культури давньої міфології і роботи майстрів середньовіччя. Ну, а якщо податися в пошуках модних брендів, то, звичайно ж, за ультрасучасними штучками кожен модник відвідає Францію чи Італію. Якщо вибиратимати океанів і морів серед усіх країн, то всі в один голос, навіть школярі, дадуть відповідь, що це Британія. А якщо брати до уваги, встановлене і беззастережне місце, де панують інноваційні підходи лікування, передове обладнання   і одні з найбільш кваліфікованих майстрів в області медицини, то це Ізраїль. Чому саме Ізраїль? Потому, що   уряд цієї країни всіма засобами сприяє розвитку цієї галузі на всіх рівнях, а також тримає в лещатах всі медичні установи, безперервно перевіряючи якість обслуговування і дотримання всіх правил, встановлених цією країною, що контролює і піднімає стандарти медицини   Ізраїлю.

Клініка « Assuta »

Одним з таких медичних закладів у Израили є приватний медичний центр « Assuta & raquo ;, який, до речі, має свій сайт на просторах рунета -. Цей медичний цент досягає успіхів у галузі лікування з 1934 голи і заслужено завоював репутацію одного з кращих центрів країни і всього мира. У цій клініці працюють лікарі вищої категорії і ступеня медичних знань, які розробили власні авторські методики в боротьбі з недугами різного профілю та їх сучасні методики популярні в усьому світі. Лікування в медичному центрі « Assuta » супроводжується не тільки найсучаснішими відкриттями в області методик лікування,але й інноваційним обладнанням, яке базується на комп'ютерних технологіях останнього покоління.

Послуги клініки « Assuta »

Клініка « Assuta » спеціалізується на вузькій спеціалізації лікування таких органів: очі, легені, серце, нервова система, жіночі і чоловічі статеві органиі т.д.
Внутрішня система клініка розподілена на наступні відділення:

  • онкологія;
  • гастроентерологія;
  • гінекологія;
  • урологія;
  • кардіологія;
  • неврологія;
  • нейрохірургія;
  • ортопедія;
  • офтальмологія;
  • діагностика.

Переваги «Assuta »

Перевагами клініки є найкращі лікарі   &Laquo; Assuta & raquo ;, такі як професор Цві Рам, доктор Елла Теппер, професор Джек Баніель і т.д., &Nbsp;       імена, яких відомі на весь світ. Також, незаперечним плюсом медичного центру « Assuta » є ціла медициннская мережу по всій території Ізраїлю. На даний момент медичний бренд « Assuta » представлений в одинадцяти пунктах Ізраїлю. Звання кращого медичного комплексу на Близькому сході підтверджує сертифікат JCI, що посвідчує про міжнародному рівні клініки   &Laquo; Assuta & raquo ;. І одним з найважливіших плюсів клініки єпсихологічний комфорт пацієнтів, облаштований за рахунок дбайливого ставлення лікарів до пацієнтів, а також спеціально обладнаного власного готелю   клініки « Assuta » для створення затишної атмосфери з підтримкою близьких і рідних людей.
Надайте лікування і долю свого організму рукам висококласних лікарів, які належним образом виконають зобов'язання даних клятвою Гіппократа, а також мають у своєму арсеналі досвіду більше 80 000 операційних процесів в рік. Будьте здорові!

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ