Головна : Новини

Поява і розвиток фотографії

, 14:31
0 440

Фотографії — це маленьке життя щасливого дня. Фотографії нагадують нам про дні, місця, людей, якиме зустрічалися на нашому шляху. Завдяки фотографіям, ми пам'ятаємо багато хороших днів. Але перед тим, як з'явилися перші фотографії, минуло багато років. Раніше, щоб запам'ятати якийсь хороший і яскравий день, його малювали художники. Але це займає багато часу і не завжди виходить саме те, що було. І тому, багато вчених і винахідників думали – якомога відобразити моменти швидше, ніж може намалювати найшвидший з художників. І перше, хоч скільки-небудь схоже на фотоапарат, було представлено в 3 столітті до нашої ери. Називалося це пристрій апарат-обскура, хоча то був не зовсім фотоапарат – він більше скидався на сучасні проектори. Це був ящик з отвором, який, Завдяки спеціальним деталям, проектував зображення на стіну. А перший фотоапарат був зроблений в 1839 році Луї Жак Манда Дагером. Але проявлення фотографії з першого фотоапарата вимагала багато зусиль.

Перехід до цифрової фотографії

І тільки в 1975 році з'являються перші цифрові камери, але фотографії,зроблені цими камерами, зберігалися на Дискетка, які мали всього лише 1,44 МБ. І ось, впродовж 30 років все удосконалювалися фотоапарати.
А зараз, у нас стільки можливостей для збережень наших яскравих днів! У нас камери всюди. Наші деякі мобільні телефони мають кращі об'єктиви, ніж у фотоапаратів. А різновид фотоаппаратов з різними об'єктивами – одні для пейзажів, інші для портретів, дозволяє фотографуватися хоч цілими днями. Завдяки картам пам'яті, що дозволяють зробити велику кількість знімків, ми не зіпсуємо плівку, як було раніше. До того ж, карти пам'яті не одноразові – потрібно тільки перенести фото на комп'ютер, і можна спокійночистити карту пам'яті і використовувати заново.

Instagram – кращий сервіс для любителів фотографувати

Але і фотоапарати вже не зручні – молодь останнім часом користується телефонами. Не завжди під рукою у вас є фотоапарат, а ваш улюблений телефон поруч весь час. І як же нам не поділитисяз друзями зробленими фотографіями, як же нам прожити без коментарів і схвальних відгуків? Спеціально для таких любителів показувати свої фотографії і розробили instagram. Instagram – це соціальна мережа, в якій люди діляться різними фотографіями і відео. Але це не діалогова мережу, а тільки для фотографій і відео. До речі, рускуюверсію даного сервісу ви можете знайти за адресою:. Тут ви можете прочитати як користуватись даним сервісом і подивитися фотки знаменитостей: Вікторі Боні, Ксенії Собчак і т. Д.

Instagram використовують, як правило, молоді, активні, життєрадісні люди, які мають багато друзів і які не сидять на місці ні мінути. Instagram дозволив стати професійним фотографом кожному, хто має смартфон і у кого є бажання фотографуватися, запустивши безкоштовна пропозиція, якому не потрібно довго вчитися. Завдяки смартфону, кожен зможе обробити фотографію до невпізнання, зробивши її шедевром, і тут же виставити на огляд. Завдяки цьому додатку, дото завгодно може робити відмінні фото.

Сучасний світ неможливо уявити без засобів мультимедіа. Значуще місце серед них займає фотографія, тому, в умовах швидко розвиваються технологій та програмного забезпечення, просто необхідний сервіс по простому створенню красивих зображень. Сьогодні мільйони молодих людей роблять вибірв сторону інстаграмма, і воно не дивно – адже саме ця соціальна мережа дозволяє робити швидкі фотознімки найвищої якості.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ