Головна : Новини

Чому краще придбати вовняні ковдри

, 00:32
0 384

Людина, незважаючи на всю свою неперевершенуость і перевага над рештою світу, набагато більш залежний від простих речей, ніж будь-який окремий представник тваринного світу. Це досить легко уявити, аналізуючи, наприклад, таку невід'ємну частину людського життя, як сон. Це універсальний механізм відновлення життєвих сил, який подарувала нам сама природа. Але сучаснийлюдина кілька модифікував його початкову форму під свої бажання і потреби. Наприклад, ми не спимо, як леопард на дереві, або як лев в кущах на траві, не тому, що це неможливо в принципі, а тому, що так не комфортно, та й організм у такому положенні повністю не відновлює свій ресурс. Для організації правильного і комфортногпро сну нам необхідно окреме приміщення (спальня), поверхня для сну з необхідними характеристиками з погляду ортопедичного ефекту (ліжко та матрац), а також ковдру, якою ми ховаємося і інтуїтивно, як в утробі матері, відчуваємо тепло, затишок і захист від усього світу.

Види ковдр

Все, присутствующіе на ринку ковдри можна класифікувати за двома основними показниками - розміром і матеріалом. Говорячи про розмір, найчастіше доводиться стикатися з ковдрами двоспальними або полуторними. Тут виробники орієнтуються на стандартні розміри ліжок. Але враховуючи різноманітність типорозмірів постільної білизни, об'єктивно існують і інші, соответствующіе типорозміри ковдр. Що стосується матеріалу, то вибір у виробника в цьому плані досить таки широкий, адже найбільшою популярністю користуються з натуральних (ватні, вовняні, пухові) і штучних (синтепон, холлофайбер, поліефіри і т.д.) волокон. Також можлива їх комбінація для досягнення більш цілеспрямованого ефекту (відведеннявологи, поліпшена теплоізоляція і т.д.).

Переваги вовняних ковдр

З усього перерахованого вище переліку ковдр, найбільш традиційними є ковдри вовняні, до речі, придбати їх можна в інтернет-магазині домашнього текстилю « Diva & raquo ;:. Їх традиційно виготовляють з овечої вовни на протяженіі багатьох століть і навіть тисячоліть. Як варіант, в тому числі і з точки зору наявності матеріалу, можуть використовуватися для виготовлення ковдр цапина або верблюжа шерсть. Сам процес виготовлення може відбувається двома шляхами, в результаті чого на виході виходять різні за структурою та властивостями ковдри:

  • Стьобані (більш щільні, краще зберігають тепло і використовуються як зимового варіанту ковдри);
  • Пледовие (менш щільні, легкі, ідеально підходять для літнього періоду) .

Враховуючи натуральність матеріалів, вовняні ковдри краще за інших зберігають тепло нашого тіла, вони досить теплі, легкі та міцні (довго служать при активній експлуатації). Ще одне вражаюче е властивість вовняних ковдр - це здатність активно вбирати вологу (таке ковдру може увібрати кількість вологи, рівне 30%від його власної ваги, і при цьому залишиться фактично сухим). Такі властивості значно покращують мікроклімат в ліжку і сприяють поліпшенню атмосфери сну.

Підсумки

Природа сама дає нам інструменти, які дозволяють враховувати всі наші потреби, використовуючи натуральні матеріали і вовняну ковдруяскравий тому приклад.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ