Головна : Новини

Гаражні секційні ворота

, 10:10
0 334

Гараж безпосередньо є домом вашого автомобіля, але згадуючи далекі брешемоена, коли практично повсюдно стояли тільки металеві ворота, то гараж був схожий більше на льох, ніж на будинок. В середину & ??nbsp; задував вітер, а також потрапляла волога,   і в підсумку з'являвся неприємний запах від вогкості. Інша справа - гаражні секційні ворота, які, нехай і дорожче металевих, але різниця з лишком компенсується НЕтільки за рахунок захисту від вологи і пилу, але і від комфорту теплоізоляції. Такі ворота є одним з напрямків роботи компанії "Мир воріт", більш докладно з продукцією якої можна ознайомитися, пройшовши за посиланням.

Як вибрати секційні гаражні ворота

Гаражний проріз
Для виробників воріт, гаражний проріз   слід робити по висоті не менше 2-х м. 85 мм. Бо як правило: висота становить 2 м. 200мм., Але слід врахувати висоту вашого елегантного автомобіля, так як   джипи досягають висоти майже 2 метри. А якщо зверху ще   багажник або рабокс, то середню висоту 2м. 200мм., Можна довести до двох з половиною - до 3-х метрів. Відносно ширини отвору, рекомендація фірми робити отвір   не більше п'яти метрів. Важливо: Відстань від стінки до краю отвору, повинен безпосередньо становити не менше 120 мм., - Потрібно це для установки самої направляючої. Також: Відстань від верхнього краю отвору до стелі, має сягати не менше 210 мм. Але допускається і миниманий розмір - 100 мм, у такому випадку вартість воріт зросте на 15%.

Виробники гаражних воріт

Якщо говорити про виробників дорогих панелей, то слід виділити три таких виробника:

  • H ö rman (Херман) - панелі гарнітури H ö rman виготовляються, і завозитися з Німеччини.
  • Алютех - це ті ж самі європейські технології, але виробництво панелей, яких знаходиться в Білорусі.
  • DoorHan (Дорхан) - це російський виробник, ми мало, його використовуємо в роботі, але сперся на наш досвід, власникам ДОРХАН треба бути більш акуратними з воротами.

Якщо ви хочете встановить H ö rman, то необхідний час на доставку панелі з Німеччини, а от у випадку з Алютех - Ви можете приступити до монтажу вже протягом пару днів.
Фурнітура: ролики, кронштейни, петлі - Алютек і H ö rman однакові на високому рівні.
Ще слід додати, що радіусна частина направляючої Алютек і H ö rman більш надійна - металліческая, тоді як в Дорхан - вона з пластику.

Забарвлення гаражних воріт

Говорячи про забарвлення, то базовими кольорами є білий і коричневий. Приступити до установки воріт з такими квітами, як ми писали вище, можна протягом 3-х днів. Але у вас є можливість вибору безлічі інших квітів, але для фарбуванняі, необхідно ще додатковий час.
Крім того, є можливість замовити « золотий дуб & raquo ;, « вишня & raquo ;, « темний дуб » - Відмінною особливістю є колір і текстура.

Автоматика

Відверто кажучи, ворота легко закриваються і відкриваються руками. І саме тому, пропределенія частина замовників спочатку набувають тільки ворота, а автоматику докуповують пізніше.
Говорячи про ціни на автоматику, враховуйте таку залежність - чим більше ворота, тим більше їх вага і тим більш потужний двигун потрібен.
Гарантії в основному складають не менше одного року. А якщо що-небудь і трапляється, то виробник робить демонж автоматики, відвозить на ремонт, і встановлюють знову.
Очевидно. Секційні ворота надійні, зручні і на відміну від орних простих металевих гаражних воріт, не вимагає місця для відкривання, що особливо актуально взимку, коли перед воротами лежить сніг заважає відкрити їх.
Секційні ворота - це затишок вашому улюбленому автомобілю. Вони обидвічують захист від вологи і пилу. Також механізм воріт, відмінно захищає гараж від проникнення зловмисників.
Виробники   подбали про безпеку, при користуванні воріт: можна встановити аксесуари для блокування закриття воріт при разі прояву в отворі, яких або перешкод.
Одним словом: секційний ворота - це протлічний вибір!

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ