Головна : Новини

Що являють собою фітокомпозиції

, 13:59
0 498

Хтось приходить до використання цілющих растений після неефективних спроб вилікується медикаментозними препаратами, хтось починає лікування з фітокомпозицій, а хтось їх використовує в якості профілактики. Не залежно від причин, які підштовхнули до такого способу відновлення здоров'я, кожен може переконатися в позитивному ефекті від використання фітокомпозицій. З найдавніших часів наши предки самоізлечівается, завдяки силам матінки природи, яка наділила нас міцним організмом і флорою, яка активує наші клітини   при будь-якому збої в системі нашого тіла. Мудрість тисячоліть подарувала сучасній людині знання усього світу в лікуваннях,   заснованих на застосуванні рослин. Стародавні тибетці, китайці, араби володіли знаніямі, як можна привести в норму жіночу та чоловічу функціональність за допомогою куркуми, спаржі і інших компонентів, відновити нервову систему за рахунок м'яти, а зміцнити серце родзинками. Не варто відкидати те, що досягалося століттями і замінювати на низькорезультативною медичні препарати, які заліковують одне захворювання і провокують друге.

Що таке фітокомпозиція?

Фітокомпозиція – це комплекс трав, зібраний в екологічно   чистих куточках планети і орієнтований на лікувальну дії. Залежно від симптомів і осередку захворювання підбирається правильний склад компонентів, що надає оздоровчий ефект на ядро ??проблеми за допомогою активних речовин біологічної дії,   з метою поліпшення стану і усунення джерела патологічних змін в організмі. Базується вибір інгредієнтів   препарату   на рослинах, що надають позитивний результат в напрямку оздоровлення при відхиленнях конкретних органів. створюється, спираючись на досвід предків,наукових досліджень і практику світових медиків всіх поколінь. Сучасні технології сприяють виведенню   фітокомпозицій нового покоління, які підсилюють дії первинної функції рослин і сприяють додатковому ефекту.

Фітотерапія

Фітотерапія – це медичний напрямок лечення, яке базується на використанні лікарських рослин, що утворюють біологічні добавки, фітокомплекси і фітокомпозиції, як метод боротьби із захворюваннями різного характеру та складності. Такі препарати виводяться шляхом з'єднання, схрещування видів рослин, використовуючи коріння, плоди та цвітіння. Фітотерапія рідко призначена для масштабного використання одного препарату для широкої аудиторії, а зорієнтована на індивідуальний склад суміші для конкретної людини. Головним достоїнством фітотерапії є повна відсутність барвників, консервантів, синтетичної сировини і будь-яких штучних продуктів. Також при приготуваннях фітокомпозицій ретельно дотримуються пропорції, технологиі, методики, способів і правила зберігання, що є запорукою успіху в фітотерапії.

Особливості цілющого впливу

Сучасна фітотерапія і фітокомлекси, як інструмент у боротьбі з недугою виділяється рядом особливостей і переваг:

  • використання природних растений;
  • мінімальна обробка компонентів, що дозволяє не втратить цілющі здатності рослин;
  • багатопрофільні властивості;
  • багатофункціональний спектр дії;
  • відсутність токсичності;
  • ефективний результат.

За допомогою фітокомпозицій можна досягти високих результатів у всіх областях людського організму так, як препарати рослинного походження володіють антимікробними, імуностимулюючі і протизапальними діями, а також активують сили конкретного органа залежно від захворювання людини і складу фітокомпозицій. Всі ці фактори сприяють правильному, здоровому лікуванню, а не цькування всього організму зі знищенням всього хорошого і поганого, що є в нашому організмі.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ