Головна : Новини

Яке постільна білизна краще?

, 19:25
0 357

Десь у нетрях Інтернету потрапила на очі одна цікава фраза, про те, що человек виспатися може тільки тоді, коли спати лягає не в той день, коли треба вставати. Звичайно, в цьому є певний сенс, але я б ще додала, що людина висипається тоді, коли у нього гарний постільна білизна. &Nbsp; Якось раніше про постільну білизну і не замислювалися, у всіх було біле, і по тому, як воно виглядає після прання, судилипро господарку.   У одних білизна завжди виблискувало первозданної білизною, в інших – набувало сірого відтінку.   Пам'ятаю, приїду до бабусі, а вона постелить пахне свіжістю білизна, та ще й накрохмалене – як добре   тоді спалося! Але, напевно, це просто ностальгія за дитинством безтурботним, хоча, хто знає – частка правди в етому є – білизна має бути чисте. Зараз настали інші часи, і білу білизну якось втратило свій попит – всі хочуть кольорове. Напевно, таке легше прати, та й колір воно не змінює.

Вплив постільної білизни на сон людини.

Вчені стверджують, що на сон людина повинна відводити на добу   не менше 8 годин, а це – третина всього нашого часу. Існує думка, що здоровий сон важливіше навіть фізичних вправ та їжі. Адже саме уві сні людина повністю відновлює свої сили. Більше того, від хорошого сну залежить наша імунна система, емоційний стан. Адже не дарма говорять про дратівливому з ранку людину, що він встал   не з тієї ноги. А   останнім часом   таке спостерігається часто-густо. І причина проста - недосипання, яке веде до дратівливості, погіршенню розумових можливостей, і – як не парадоксально це звучить – гіперактивності. І є ще одна причина, чому сон повинен бути здоровим. Людське тіло – сложний механізм, який потребує постійної підстроювання, і саме під час сну відновлюються всі маленькі збої нашого організму, що відбулися за день. І для того, щоб усунути побільше таких ось збоїв, і потрібен повноцінний сон. &Nbsp;   І постільна білизна в цьому « грає не останню скрипку ».

Постільве білизну треба підбирати дуже ретельно. Гарне білизна коштує дорого, але скупитися не варто. Адже ми ж купуємо собі дуже дорогий одяг, а чому ж тоді на постільній білизні економимо? До речі, широкий вибір натуральної постільної білизни доступний на сайті ТМ "Еней-Плюс":.

Натуральне білизна - відмінний вибір!

Білизна повинна брати участь у відновленні організму. Тому білизна має виготовлятися із тканин натурального походження. За ніч, наше тіло втрачає близько літра рідини з потом, і білизна має вбирати зайву вологу, дозволяти організму вільно дихати, тобто, воно повинне добре пропускати повітря. А що відбувається, якщо тканина синтетическая? Виникає ефект парника. Ви закуталися в синтетичну простирадло, вам тепло, ви потієте, а волозі діватися нікуди – постіль не дозволяє волозі випаруватися і не вбирає зайве. Звичайно, якщо ви поспіть на такий ліжку день два, то нічого не станеться, але якщо спати постійно, то це загрожує наслідками: розвитком різних шкірних заболеваний. А, крім того, і сон у вас буде неспокійним, вам все буде заважати.

Висновки

Як бачимо, підбір постільних речей та білизни дуже відповідальний процес. Для здорового сну важливо все. Адже не дарма ж в одній казці принцесі заважала виспатися маленька горошина! Не бійтесясь бути принцесою, побалуйте себе хорошим і якісним постільною білизною. Чесне слово – результат того вартий!

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ