Головна : Новини

Які є несправності пральних машин?

, 09:35
0 377

Основні несправності пральних машин, завжди вказують на некоректну роботу, і обов'язково вимагають втручання фахівця. Середнайбільш поширених поломок, що вимагають провести, виділяють такі:

Не може нагрітися вода

Майже 95% випадків – це вихід з ладу приладів. Іноді причина в тому, що стався порив мережі живлення. Це, як правило, позначає те, що просто перегоріла клема. У « машин-автоматів » окремих марок це єне надто рідко.
Решта   3% випадків поломки   припадають на несправні датчики і вихід з роботи блоку управління.
Важливо: у жодному випадки не потрібно ремонтувати машинку самостійно.
Вода не може надійти в пральну машинку-автомат
Може бути таке, що відсутнє тиску в системі. Іноді люди забувають включить перекритий кран водопроводу, який же живить машинку. Ще рідше можна зустріти несправний клапан. Існує варіант, коли несправним є блок управління.
Якщо помилка присутня знову через деякий час після того, як вода набралася, і частина порошку трохи змило, то тоді потрібно почистити фільтр.
Примітка: якщо кран закритий, то тоді все зрозуміло. Очистить фільтр цілком можна самостійно.

Пральна машина не може злити воду

Як давно ви чистили фільтр зливного насоса? Якщо давно, то спробуйте це зробити зараз.
Якщо ж фільтр не причому, тоді потрібно зробити заміну зливного насоса. Дуже часто він ламається через забитий фільтр.
Важале: не забувайте постійно чистити фільтр і тоді, все буде зливати відмінно.

Не можу включити пральну машинку

Можливо, її просто потрібно увіткнути в розетку, або ж вибило автоматичний захист. У тому випадки, коли з цим все в нормі, то це означає, що блок управління міг вийти з ладу. Дуже рідко причина існує в неиспрвности мережевого фільтра.
Важливе зауваження: спробуйте ще раз підключити машинку. Якщо ви підозрюєте, що присутній несправність блоку, тоді ж дзвонити майстрові.

Пральна машина постійно стукає

Якщо присутній підвищена галасливість машинки, то це можна розглядати як її конструктивна особливість. Якщо ж стукаютьь вона почала « раптом & raquo ;, то тоді можна розглянути   наступні варіанти, як поломка машинки. Обов'язково зверніться до фахівця в цьому випадки. Іноді це відбувається через потрапляння   стороннього предмета всередину бака. Білизна   розподілилося по барабану нерівномірно, і внаслідок стався дисбаланс. Це дуже часто происходит тоді, коли стирається прання постільної білизни.
Отже, існує безліч поломок пральних машинок. Але, пам'ятайте, що якщо за ними правильно доглядати, то тоді все буде нормально працювати. Якщо у вашої машинки з'явилися якісь ознаки поломок, то обов'язково зверніться до фахівця, тому що іноді самостійна допомога може тотілько нашкодити.
Удачі вам в покупці і ремонті пральних машин!

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ