Головна : Новини

Що собою являють нарощування вій?

, 09:45
0 431

Кожна жінка хоче бути дуже красивою. Зрозуміло, що це можливо за допомогою незабутнього погляду. На жаль, мало жінок мають довгі, красивийПерші вії, які роблять ваші очі великими і виразними.

Мінуси нарощування вій в дешевих майстрів:

Якщо ви зробили нарощування вій у недосвідченого майстра, тоді не дивуйтеся, чому   вії пучками приклеїлися до шкіри століття, а також вони будуть виглядає рідше, слабше і навіть рости не в однусторону, дуже часто у людей з'являється і алергія на деякі матеріали.
Багато хто хоче заощадити, то вони забувають про те, що тоді їм пройдеться платить двічі. Сьогодні в інтернеті можна прочитати багато пропозицій про те, як нарощувати вії, а також ви можете використовувати послуги інших людей. У більшості випадків це недосвідчені майстри, которий не надто напружували себе тому, щоб вивчити всі технологи. Зрозуміло, що вони   використовують тільки третьосортні матеріали. Професійний майстер, в свою чергу, не стане працювати за дуже маленькі гроші. Дівчата, не потрібно економити на вашій красі. Тому, краще з першого разу скористатися послугами справжнього професіонала, например, в компанії.

Як правильно доглядати за вашими віями?

Перша доба є найскладніші, тому що клей до кінця не затвердів і тому потрібно бути максимально обережними. Мається на увазі, що не потрібно вії мочити, терти, ні в якому разі не відвідуйте солярій і сауну, не спати обличчям уподушку. Вже через 24 години після нарощування можна робити з ними те, що було заборонено, тобто ви можете спокійно плавати, прийняти душ, засмагати, навіть розчесати їх спеціальною расчесочкой. У тому випадки, коли ви наносите спеціальну косметику, що є декоративну на область вік, то потрібно знімати її дуже обережно, використовуючи спеціальні коштіва, які не містять масло, також не умивайте очі пінистими засобами в душі. Обережно використовуйте жирні креми або маски для обличчя.

Можна тушшю фарбувати штучні вії?

Люди, які нарощують вії - спеціально це роблять для того, щоб їх не фарбувати. Але якщо ви хочете, то їх можна накрасіть НЕ водостійкою тушшю, а краще використовувати спеціальної гелеву туш, яка призначена для штучних вій. Змивати туш треба дуже обережно, використовуючи воду.

Через який час робиться корекція?

Якщо ви хочете зберегти вид вій надовго ідеальним, то необхідно періодично робити корпроекцію вій. Професіонали рекомендують кожні 3-4 тижні робити корекцію.

Можна зняти самостійно всі штучні вії?

Якщо вам потрібно швидше зняти всі вії, то ніколи не намагайтеся зробити це самостійно, краще звернутися до майстра. Він буде використовувати потрібний засіб, що допомагає растворит клей, а після чого акуратно потрібно зняти штучні вії, при цьому не зашкодить натуральні.
Дорогі жінки, будьте завжди красивими та коханими!

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ