здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Лікувальний масаж

Липень 18 2015

Людина має в своєму розпорядженні один з найбільш досконалих і складних організмів на планеті. Це разюче шІроки сукупність численних органів, їх систем, тканин, рідин і т.д. Все це дивно гармонійно поєднується між собою, не перешкоджаючи, а навпаки, оптимально співпрацюючи один з одним. Таким чином досягається нормальна фізіологічна функція організму. Тим не менш, не слід особливо помилятися із цього приводу і думати, що наш организма ідеальний і стійкий до всього на світі. Це далеко не так, і деколи навіть одна мікроскопічна бактерія може всерйоз і надовго вивести організм з ладу. Навіть високий рівень розвитку медицини не може застрахувати нас від розвитку хвороб і хворобливих станів, але раз вже вони існують і безпосередньо загрожують нам, то потрібно бути готовим з ними бОроті, в тому числі, вдаючись ні до традиційним, затвердженим на рівні МОЗ, методів лікування, а більш інноваційним, заснованим на біологічних здібностях організму до діагностики та відновленню. Одним з таких методів є біорезонансна терапія, широко практикується в МЦ "Здоров'я". Докладніше про методику та її застосуванні в стінахцентру можна прочитати за посиланням.

Що таке біорезонансна терапія?

Метод біорезонансної терапії (БРТ) базується на здатності організму випромінювати електромагнітні хвилі, які відрізняються різною довжиною і частотою коливання. Очевидно, що подібним чином випромінюють хвилі іінші живі організми, в тому числі і такі патогенні по відношенню до людського організму, як віруси, бактерії, паразити, кліщі, грибкові мікроорганізми та інші. Природно, кожен живий вид має свою характерну випромінювальну здатність, свою довжину випромінюваної хвилі і її частоту. Якщо згадати шкільний курс фізики, зокрема такий роздїв, як коливання, то разом з поняттям довжини хвилі, створюваної в результаті коливання, і її частоти, будь коливальний процес пов'язаний з поняттям резонансу. Це явище, яке спостерігається тоді, коли частота власних коливань (у згаданому вище випадку під цим слід розуміти частоту коливань хвиль, випромінюваних організмом в активному або пассівном стані) зрівнюється з частотою коливань, що прикладаються ззовні. При настанні резонансу, в об'єкті коливання запускаються деструктивні, руйнівні процеси. Приміром, в будь-якому будинку є вікно, скло в якому має певну частоту власних коливань. Якщо до нього ззовні прикладати коливання і вирівняти їх частоту з собственной для скла, то воно зруйнується. Точно такий же принцип використовується при проведенні біорезонансної терапії, тільки замість скла, об'єктом коливального впливу є патогенні організми та органи всередині людського організму. Знаючи частоту власних коливань кожної окремої органічної структури (мікроб, орган і т.д.), можна ть время БРТ-діагностики виявити будь-які відхилення від норми, визначити наявність сторонніх мікроорганізмів, виявити вогнищеві запальні процеси і т.д.

← Що собою являють... Температура тіла у... 
Переглядів: 293
Автор: Роман Шлапак

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен