здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Температура тіла у немовлят

Липень 18 2015

Рано чи пізно, більшість людей стикаються з необхідністю та бажанням задовольняти свої базові природнПерші інстинкти. І якщо одні з них (наприклад, інстинкт самозбереження, харчування) знаходять в нашому житті регулярне застосування, то інші навпаки, стають задіяним після закінчення певного періоду часу, дотриманні певних суб'єктивних та об'єктивних умов, зокрема, фізіологічної та ментальної готовності до їх здійснення. Примером другої групи інстинктів, є інстинкт продовження роду, тобто бажання людини залишити після себе потомство. Очевидно, що для того, щоб продовжити рід, людина (будь то чоловік, чи жінка) повинен бути фізіологічно готовий (сформована статева система і відсутність хвороб), а також мати чітке розуміння того, що він збираєся робити і як жити з цим далі. Може це і прозвучало кілька лякаюче, як для такого природного і приємного процесу, але від цього нікуди не дінешся, оскільки з моменту появи дитини на цей світ, всі дії і інтереси батьків концентруються виключно на ньому. І справа тут не тільки і не стільки в чистій, беззастережної і всеоб'емлющей любові батьків до свого маленького чаду, а ще й у тому, що малюк в цьому віці вкрай вразливий і чутливий до всіх оточуючих його факторам. Його організм ще не сформований настільки, як у дорослої людини і тому вимагає підвищеної уваги з боку батьків, тим більше, що сам малюк навряд чи скаже, що з ним не так, простийпро тому, що він ще не розуміє цього.

Норми температури тіла малюків

Одним з найбільш частих питань, які цікавлять батьків по всьому світу, є питання "?". Це ситуація, яку доросла людина, з висоти прожитих років сприймає по-своєму, бачачи очевидні рамки норм, але справа в тому, що вони(Нормативні показники температури) для маленької дитини є дещо відмінними. Часто той показник, при якому доросла людина починає хвилюватися, для дитини є абсолютною нормою. Справа в тому, що маленька дитина має інші механізми терморегуляції, він більш чутливий до зовнішніх чинників, а тому й нормативи температури у нього інші. Незважаючи на те, що на дану тему було написано досить багато статей, напевно, чи не знайдеться такої матусі в цьому світі, для якої цієї інформації буде достатньо. Тому, акцентування уваги на даному опитуванні і в цій статті, зайвим не буде (у всякому разі не зашкодить так вже точно). У педіатрії вважається нормою темпіратура новонародженого малюка в межах 36-38 градусів (менші значення є нормою при вимірюванні температури в пахви, а великі - в ректальному отворі). Аналізуючи найбільш традиційний, пахвовий спосіб вимірювання, для немовлят першого року життя нормою можна вважати температуру від 37 до 37,5 градусів (температура, при якій взрослий людина починає мимоволі тягнутися в аптечку за парацетамолом), тоді як звичне нам значення 36,6 формується за рахунок більш вдосконалених механізмів терморегуляції лише до кінця першого року. На більш швидкий розвиток даних механізмів впливає те, наскільки комфортні умови перебування створять дитині батьки, від кількості та якостіодягу, до температури і вологості повітря в кімнаті.

← Лікувальний масаж Як вилікувати похмілля  
Переглядів: 315
Автор: Роман Шлапак

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен