Головна : Новини

Особливості підтяжки ультразвуком

, 14:30
0 712

Така унікальна апаратна підтяжка з хорошим   застосуванням ультразвукової хвилі призначена для коррекціі овалу обличчя, а також зменшення деяких надлишків жиру. Але на відміну від інших таких методів, така процедура, звичайно ж, має глибоке проникнення, при цьому зачіпаючи дуже м'які тканини. Точкове вплив на вибрані ділянки дозволяє прогрівати пружні м'язові волокна, і стимулювати в них синтез   еластину, а також коллагени, що відповідають за таку пружність вашої шкіри.

Ультразвукова підтяжка обличчя

Ну, так от з   допомогою такої альтернативної операції, пацієнтка отримує якісний миттєвий результат і тільки після одного сеансу. Її шкіра швидко   молодіє саме в області обличчя, шиї та декольте, а овал набуваєгладкі контури. Також практично зникає другий небажаний підборіддя. Змінюється колір обличчя, підвищується пружність ваших м'язів, а також шкірних покривів. Безпосередньо є ймовірність не впізнати самого себе у своєму ж, дзеркалі. Досвідчені фахівці часто практикують ультразвукову підтяжку обличчя doublo. Таке свою унікальну назву вона отримала відякісного сучасного апарату, і за допомогою якого дається дуже швидкий і ефективний тривимірний smas-ліфтинг, також зачіпає і рівень не тільки покривів шкіри, а й м'язів. Все обличчя пацієнтки безпосередньо заздалегідь розмічається сіткою, яка ділить його на деякі зони. Всю її шкіру обробляють сучасним спеціальним гелем, і тоді вже начінают чаклунство. Такі проникнення ультразвуку суворо розраховуються (це більше 4 мм) також задається певна спрямованість, і виключається право на помилку пошкодження сусідніх зон, які не вимагають втручання. Напевно, тільки такий лазерний ліфтинг обличчя здатний миттєво перетворити шкіру в ідеальну з першого разу.

Для кого саме підходить така сучасна підтяжка обличчя

Дуже строгих обмежень для підтяжки обличчя просто не існує. Тому що, це не якась складна операція, а просто естетична процедура. І тому, звичайно ж, вона доступна всім і завжди, хто не хоче довіряти себе хірургічним фахівцям. Така ультразвВуков підтяжка обличчя дуже добре цінуватися в нашій країні.
Ультразвуковий сеанс хороший для тих, хто хотів би поліпшити або відновити відмінний результат після складної перенесеної раніше пластичної операції. Всім жінкам з такими неординарними проблемами, як підвищена сухість всієї шкіри і недостатня її товщина,   багато апаратні техники підтяжки не підходять. А простий сеанс ультразвуку для них буде найбільш безпечний. Однак не завжди потрібно   практикувати таку техніку, якщо є ось такі фактори:

  • Захворювання всієї нервової системи;
  • Запальні процеси шкірних покривів;
  • Вагітність;
  • Порушення ендокринних функцій;
  • Годування дитини грудьми;
  • Інфекційні гострі мул хронічні хвороби;
  • Металеві імплантати по всій лицьовій зоні (крім зубної).

Але завжди для вас дорогі наші дами фахівці з ультразвукової підтяжки готові робити свою роботу якісно, ??і надійно.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ