Головна : Новини

Фільтри для води

, 10:15
0 365

Якщо ми очищуємо воду для свого ж вживання в невеликому для нас   кількості, то прекрасно підійде хороший   фільтр-глечик. Він звичайно ж   складається з малої ємності до3,5 л і дуже маленького фільтра. Саме фільтра в такому сучасному глечику слід безпосередньо міняти десь через 150-400 л, залежно від найсучаснішого фільтруючого елемента, такого як сорбенту. Така пропускна здатність глечика - 0,4-0,7 л / хв. Коштує він приблизно від 140 грн. Сам фільтруючий елемент залежно від марки хорошего виробника можна придбати приблизно від 40 грн. Підібрати можна в регіональному представництві компанії Аквафор.

Настільні фільтри

Якщо добре очищати воду для нашого пиття, тоді вам підійдуть настільні сучасні фільтри. Це така колба з невеликим унікальним краном, яку безпосередньо встановлюють у источника хорошою проточної води і долучаються до нього за допомогою великого гнучкого шланга. Такий фільтр неодмінно очищає воду від великих не бажає часток, домішок, а також важких металів. Хороша пропускна здатність такого сучасного фільтра - від 1 л / хв. Якщо, звичайно ж, придбати хороший фільтр, то він може вам очистити до 6000 л.Коштують вони від приблизно 300 грн. В залежності, звичайно ж, від фірми самого виробника картридж вам обійдеться від 30 грн. Фільтри-насадки встановлюють прямо на ваш кран. Очищають вони проточну воду від найбільших часток органічних сполук, а також неприємних запахів. Такі фільтри-насадки безпосередньо бувають знімні   і стаціонарні.Така насадка може пропускати воду до 3 л / хв ..
Якщо з проточної води вам безпосередньо потрібно прибрати сам пісок або ж іржу, тоді потрібно встановлювати сучасну стаціонарну систему з хорошим механічним фільтром.

Флільтри смягчители

Але якщо ви неодмінно хочете очищати воду ще й для прийняття рослабляющіх ванн, товам потрібно встановити якісні фільтри-пом'якшувачі води, які безпосередньо прибирають з води не тільки самі великі частки, непотрібні важкі метали, а й самі шкідливі солі. Слід зазначити, що зазвичай такі фільтри застосовуються у великих приватних будинках.

Фільтри зворотного осмосу

Фільтри зворотного осмосу безпосередньо проеспечівают очистку вашої води і на молекулярному рівні. Тобто відбувається найповніша хороша стерилізація води за допомогою якісного мембранного фільтру. Недоліком саме такого очищення є неодмінно те, що на її мембрани йде дуже багато гарної   проточної води: наприклад щоб отримати приблизно 1 л чистої води, то   4 л необходим звичайно ж вилити в каналізацію. Не надто дешево. Ну а якщо ще й врахувати, і те, що сама базова модель коштує приблизно 2000 грн, а модель з хорошим мінералізатором (це те коли в вашу стерилізовану воду додають саме мінерали, необхідні для вашого   організму) коштує приблизно   від 2500 грн, обходиться дорого.

Висновки

Така вода за чистоті і звичайно ж за всіма хімічними показниками буде неодмінно близькою до ідеальної, але за фізіологічними своїми властивостями далека від природної натуральної питної води. При купівлі та встановлення таких систем рекомендую звертатися до фірм з хорошою репутацією. Безліч таких фірм зараз є по всій Україні. Можна сказать, що водяний фільтр зараз не проблема.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ