Головна : Новини

Здоровий спосіб життя - запорука прекрасного самопочуття

, 11:02
0 605

У світі з'являються все більше різних хвороб, Які часто з'являються через недбалість самої людини. Ось чому з кожним роком, збільшуються прихильники здорового способу життя. Якщо ще кілька років тому, пройшовши від зупинки до магазину, ми могли побачити кожного третього підлітка, і не тільки підлітка, який курив, то зараз рідко зустрічаються куряща молодь. Мода на куріння вже вминулому. Сьогодні модно, це ЗСЖ (здоровий спосіб життя). Часто ми бачимо молодих людей на шкільних стадіонах або в тренажерних залах. ЗСЖ - це такий спосіб життя, спрямований на те, щоб завжди бути бадьорим і здоровим, не хворіти, щоб завжди бути активним, успішно працювати, бути стійким до впливу стресу. Здоровий спосіб життя, як правило, достігается хорошим збалансованим харчуванням, помірними фізичними навантаженнями і відсутністю шкідливих звичок. Стаття підготовлена.

Безсоння та її вплив на стан людини

Здоровий сон-це запорука гарного самопочуття людини. В ідеалі, прокидаючись, людина повинна чувствовать себе бадьорим, відпочив, повним сил і енергії. Але, не у всіх так буває. Неспокійний сон, неможливість довго уснуть- явище не рідкісне. Все це впливає на стан нашого організму. Адже за ніч наш організм не встигає відновитися і, як наслідок, падає опірність до різних захворювань. Тому, ми повинні всіма силами відновитьь нормальний сон і позбудеться від безсоння, а для цього необхідно уникати стресових ситуацій, включити в свій щоденний раціон різноманітність овочів і фруктів, займатися спортом. Можна спробувати і аромотерапию.

Шопоголізм

Щодо шопінгу у людей різне думка. Але частішевсе лікарі приходять до висновку, що ця хвороба, якийсь різновид однієї з фобій. Тому, від цієї звички треба позбавлятися, адже для успішної діяльності не можна весь час думати про покупках. Зверніться за підтримкою до близьких, постарайтеся відшукати своє внутрішню рівновагу, а покупки робіть в інтернеті, це позбавить вас від непотрібного відвідуванья магазинів і можливості відразу витратити гроші.

Вода та її вплив на організм

Організм людини на дві третіх складається з води. Без їжі людина ще проживе деякий час, але без води - ні. Всім відомо, що ми повинні кожен день випивати певну кількість чистої води. Зауважте НЕ чаю, не кава, що не соку, а саме чистої води. У сучасному світі люди розучилися пити воду в чистому вигляді, а адже вода прінімаетучаствее в многи процесах організму. І два літри на добу це норма, якої необхідно дотримуватися. Від недостатньої кількості вживання води, людина починає набирати зайву вагу. А потім дивуються,я ж майже не їм, а все повнію. Сідають на всі можливі дієти, виснажують свій організм і як наслідок зниження працездатності та імунітету. А рішення лежить на поверхні: вживайте потрібну кількість чистої води, і ви позбавитеся від непотрібних проблем.

Висновки

Як бачимо, вестиЗСЖ досить просто. Але людина любить, завжди впадає в крайнощі. Одні постійно сидять на диванах і дивляться ТБ, а потім не можуть заснути і мучаться безсонням, інші без міри накачують своє тіло, а потім з'являються проблеми з суглобами і м'язами, треті, навіть уві сні пишуть бізнес плани, нормальної не відпочиваючи, а потім лікують різні хвороби. І даже сучасна медицина вже не може допомогти. Якщо вірити статистиці, то на 50% здоров'я людини залежить від нього самого, від того який спосіб життя він веде, 20%, це вплив спадковості ще 20% умови життя (навколишнє середовище, клімат) і тільки 10% залежить від системи охорони здоров'я. Як бачимо, половина залежить від здорового способу життя.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ