Головна : Новини

Автовишка та її практичне застосування

, 15:25
0 565

Не всі знають про існуванні такого виду техніки і про областях її застосування. Вирішення складних на перший погляд питань можна значно спростити, скориставшись послугами автовишки. Вже на початку 60х років, компанії займається будівельними та монтажними послугами, відчували потребу в мобільній сходах, незвичайних розмірів 18-30 метрів (вище 9 поверхового будинку). Ось тоді іпочали винаходити перші прототипи мобільних сходів, що отримали назву - автовишки.

Область застосування здавалася на той момент мізерно мала для обслуговування ліхтарних стовпів було дешевше застосовувати звичайну сходи, а технології оформлення балконів, їх заскління і зовсім ігнорували наявність такої технікі. Фахівці легко обходилися без такого виду спецтехніки.

Але час йде і на сьогоднішній день рішення деяких завдань важко уявити без оренди автовишки. Не може не радувати той факт, що дана техніка набула широкого розповсюдьте що позитивно позначилося на ціні за її послуги. Погодьтеся, що робота позміні рекламних банерів, вивіска фасадних реклам, монтаж кондиціонерів піде куди швидше і безпечніше при використанні автовишки.

Переваги оренди автовишки

 • Безпека -співробітники, що знаходять в колисці, нехай і на висоті 30 метрів, можуть не пережитивать через вітер, що сходи може впасти або трос обірватися;
 • Продуктивність -Завдяки автовишці можна збільшити кількість встановлених кондиціонерів / супутників антен за 8 годинний робочий день;
 • Оплата та знижки -оплата по безналу, постійним клієнтам знижки та відстрочка платежу;
 • Оперативність -у вас може і не бути даного виду спецтехніки, але вона може опинитися у вас на об'єкті вже через годину після замовлення.

Компанія “ Оренда автовишки АМС ” надає по всіх території Києва та Київської області. У нашому автопарку знаходиться понад 15 ед. Техніки, цедозволяє підібрати потрібну висоту стріли і механізм її роботи ліктьовий / телескопічний. Вся техніка проходить плановий тих огляд що дозволяє забезпечити високу безпеку її використання, а також звести до мінімуму ймовірність виникнення форс мажорних ситуацій. Тільки досвідчені водії та менеджери з легкістю допоможуть визначиться з вибором нужної автовишки під необхідну задачу і зможуть якісно її виконати.

Для вирішення яких питань звертаються до нас

 • Фасадні роботи -мийка, фарбування;
 • Монтаж -рекламу, кондиціонерів, банерів, супутникових антен тощо.
 • Стовпи -монтаж електрозв'язку, заміна расходников (лампочок);
 • Поздоровлення -поднять діда морозу на 8 поверх (балкон) або принца з квітами;

Потрібна інформація для замовлення

 • Висота на якій належить виконувати роботу;
 • Расстояніе до об'єкта, над яким буде виконуватися робота;
 • На який час -під скільки має приїхати і скільки займе сама робота;
 • Скільки є вільного простору для автовишки, не забувайте враховувати не тільки габарити машини але і висувних опор.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ