Головна : Новини

Яким повинен бути репетитор з англійської

, 15:32
0 418

Більшість початківців студентів вважають за краще вибирати курси англійської мови або індивідуальногорепетитора, виходячи з рекомендацій знайомих. Інші – студіюють відгуки   в Інтернеті, а деякі, навпаки, довіряють виключно власних відчуттів. Який би із способів пошуку ви не вибрали, пам'ятайте, що існують загальні рекомендації, які допомагають вибрати гідного репетитора, і швидко покращити свої навички з англійської мови.

Безумовно, репетитор, до якого звертаються за рекомендаціями, старатиметься навчати нового студента ефективно, і підтримувати мотивацію протягом усього курсу. Однак ви не можете бути впевнені на всі 100%, що методика, яка ідеально підходить вашому знайомому, стане такою ж ідеальною для вас. Можна зупинити вибор на шкільному викладача, який навчає англійської за стандартними методиками. Таке навчання буде не дорогим, але будьте готові до того, що і тривати воно буде значно довше, ніж, якби ви вибрали сучасну методику.

У кожному разі, не можна засмучуватися і опускати руки, якщо ви шукайте хорошого вчителя іЧи курси англійської вже кілька місяців, але так і не знайшли підходящих. Вже краще витратити рік на пошуки і вибрати дійсно гідний варіант, ніж протягом цього року міняти свій   вибір, знову і знову розтрачуючи час, нерви і гроші. Робіть ставку на професійні курси англійської -, це дозволить не тільки вивчити мову, але і їметь можливість застосовувати його на практиці в роботі.

Як вибрати хорошого репетитора

Не соромтеся задавати всі ваші запитання, заздалегідь поспілкувавшись по телефону або в скайпі, що стане прекрасним аналогом особистої зустрічі. Нез'ясованих моментів не повинно залишатися ще допочатку навчання, так ви уникнете неприємних сюрпризів надалі. Обов'язково розпитайте, які методики воліє використовувати репетитор, і яким чином підбирає методики певного учневі. Іноді трапляється, що послуги репетитора пропонують технічні перекладачі, які співпрацюють з курсами з англійської мови. Вибирати в репетитори переводчіка – не дуже гарна ідея, оскільки одних тільки знань англійської мови, не підкріплених педагогічною практикою, буде недостатньо.

Ознакою хорошого репетитора є також той факт, що він завжди залишає за вами право вибору, і дає можливість подумати, чи не умовляючи займатися саме з ним. Уістинних професіоналів завжди багато учнів, і витрачати час на вмовляння не в їхніх інтересах. Вам повинні також запропонувати пробний урок або попередню консультацію, на якій будуть визначені ваші здібності, базовий рівень знань, обрана методика і чітко змальовані мети навчання. Підготовка до навчання – це колосальна праця, аледалеко не всі репетитори усвідомлюють важливість цього процесу. Посудіть самі, неможливо приступити до навчання нового студента, не знаючи про його базовому словниковому запасі і про те, на що цей студент здатний.

У пошуках покладайтеся на свої внутрішні відчуття комфорту і довіри, які повинні виникати вже   процесіпершого діалогу. І пам'ятайте, хоч основна частина успіху в ваших руках, то, наскільки ви будете мотивовані, багато в чому залежить саме від наставника!

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ