Головна : Новини

Дбаємо про здоров'я з "Авімед"

, 14:35
0 798

Здоров'я людини - найвища цінність, від нього залежить якість життя. Дуже часто для контроля за деякими параметрами організму (тиск, рівень цукру в крові) або для проведення процедур (інгаляції) люди крім регулярних візитів до лікаря змушені вдаватися до допомоги спеціалізованих медичних приладів, розроблених для домашнього використання.

Широкий вибір товарів медичного призначення вам пропонує інтернет магазин "", асортимент якого, завдяки прямій співпраці з провідними світовими виробниками з Японії, Швейцарії, Великобританії та інших країн, зможе вирішити будь-яку виниклу проблему. Товари для здоров'я та реабілітації, реалізовані інтернет-магазином "Авімед", відрізняються високою якістю, гарантованим виробляйтелем. Менеджери компанії не тільки нададуть професійну консультацію з вас товару, але і допоможуть підібрати супутні товари чи комплектуючі.

Контроль тиску (тонометри)

Здійснення контролю за артеріальним тиском перестане бути проблемою, якщови придбаєте тонометр. Звернувшись в інтернет магазин "Авімед", ви зможете зробити вибір приладу з урахуванням потрібних характеристик і можливостей. Визначитися з вибором вам допоможе розуміння того, хто буде користуватися приладом. Якщо людина, яка буде проводити вимірювання тиску, має медичні навички, то цілком можливо обійтися механічногоським тонометром. Напівавтоматичні тонометри підійдуть для молодих людей, так як при використанні цього приладу необхідно самостійно закачувати повітря в манжету, як і в механічному. Для людей похилого і зі слабким здоров'ям кращим буде вибір автоматичного тонометра. Автоматичні тонометри можуть бути з манжетами розрахованими на плече або зап'ястя, їх дисплеї виводять інформацію в декілька рядків великими цифрами, в пам'яті можуть зберігатися кілька десятків вимірювань. Деякі моделі приладів крім даних про артеріальний тиск виводять показники пульсу і сигналізують про аритмію. Для людей з проблемами зору пропонуємо говорять тонометри, які озвучують результати вимірювань.

Допомога при респіраторних захворюваннях (інгалятори)

Для результативного лікування респіраторних захворювань, особливо у дітей, лікарі рекомендують використовувати інгалятори. Ці прилади дозволяють підвищити ефективність засвоєння лікарських препаратів шляхом перетворення іх в пар або аерозоль. Компанія "Авімед" представляє в асортименті парові, компресійні і ультразвукові інгалятори. У комплект пропонованих інгаляторів можуть входити маски для дітей і дорослих, насадки для промивання носа. Проводити процедури з дітьми стане легше, якщо вибрати інгалятор з дизайном у вигляді звіряток.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ