Головна : Новини

Необхідність лікування зубів

, 13:27
0 336

Лікувати зуби бояться як діти, так і дорослі. Але від лікування нікуди не дінешся, рано чи пізно доведеться лікувати хворий зуб. Добре есЧи є у вас у спадок хороші зуби, і ви почнете їх лікувати набагато пізніше, ніж інші, але все одно до стоматолога доведеться звертатися. І, звичайно ж, краще звертатися раніше, щоб уникнути великих проблем і навіть можливу втрату зуба. На сьогоднішній день завдяки сучасним технологіям, навіть при втраті зуба, фахівці допоможуть вам не чувствовать себе дискомфортно і зробити вашу посмішку красивою.

До чого може призвести втрата хоча б одного зуба?

Якщо хтось вважає, що втрата хоча б одного зуба нічого не порушує, то він дуже сильно помиляється. Навіть якщо у людини відсутній один жувальний зуб, то це дуже сильно позначається на процесі провежёвиваніе їжі, а це веде до серйозних порушень всієї системи травлення. Коли відсутня зуб, то на інші зуби навантаження збільшується, що може викликати захворювання пародонту. А ще з втратою декількох зубів, можуть виникнути вивих або підвивих суглобів щелепи. Як бачимо втрата хоча б одного зуба веде до серйозних проблем для человека.

Імплантація зубів – відмінне рішення проблеми

Раніше окрім як установці знімною щелепи стоматологи нічого не могли запропонувати. Знімні щелепи у багатьох викликали дуже неприємні відчуття. Десна постійно були запалені і натирали. Крім того, володарі знімних протезів постійно турбувалисяпро те, щоб не втратити свій протез. Багатьох хвилювало присутність чужорідного тіла в роті. А сьогодні нам пропонують абсолютно новий підхід у вирішенні проблеми відновлення зубів – це імплантати. Імплантати — це металевий штифт виготовлений з титану, матеріалу більш сумісним з організмом людини. Цей штифт вкручується в верхнюю або нижню щелепу, замінюючи таким чином корінь зуба. Потім стоматолог зверху встановлює коронку або міст, замінюючи тим самим втрачений зуб. Записатися на імплантацію можна в клініці Dental Way, або заповнити форму за посиланням.

Основні переваги імплантації

  • По-перше, при установці імплантата не треба обточувати зоседніе зуби. Дуже часто буває, що для того щоб встановити міст необхідно обточити і сусідні зуби, а вони іноді бувають абсолютно здорові.
  • По-друге, встановивши імплантат ви рівномірно навантажите щелепу, тим самим уникнувши атрофії кісткової тканини. &Nbsp;
  • По-третє, імплантати мають естетичний вигляд, а з урахуванням сучасних технологов і роботи професійного стоматолога імплантати не відрізнятимуться від ваших власних.
  • По-четверте, імплантати, це заміна знімних протезів.

Клініка DentalWay в Москві

Для успішного вирішення в імплантації зубів ви можете звернеться до фахівців клініки, які якісно виповнять всі роботи. І хоча імплантація обійдеться вам не дуже дешево, зате результат привісять всі очікування. Всі роботи по імплантації мають гарантійний термін. Крім того, якщо вам потрібно встановити кілька імплантатів, то можна скористатися акційною пропозицією. Після установки імплантатів вам не потрібен особливий догляд за ними, головною умовою должна бути гігієна і необхідність відвідувати стоматолога не рідше двох разів на рік.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ