Головна : Новини

Для чого потрібно сінеттіческое моторне масло

, 06:40
0 347

Мінеральне моторне масло являють собої щось натуральне, яке отримане з нафти, а що гойдається синтетичного моторного масла (наприклад,), то це є субстанція, яку отримують як результат синтезу.

Навіщо винаходили синтетику?

У першу чергу потрібно сказати про умови, в яких повинен працювати двигун будь-якої машини. Вониє не стабільні. Після того, як машина встановиться, то мотор остигає, а коли вона запускається, то двигун прогрівається. Що ж стосується час експлуатації, то двигун постійно змінює свою роботу, тобто, то змінюються обороти, то температура скаче, а іноді і швидкість та тертя. Тому для ідеального моторного масла необхідний двигатель внутрішнього згоряння. А масло має бути таке, де властивості і характеристики не змінювалися б навіть при змінах всіх перерахованих умов. Але зрозуміло, що це неможливо, тому що коли остигає будь субстанція, то вона стає ще густіше, а коли збільшується швидкості тертя –   то вона починає перегріватися.
Уперший раз синтетичне моторне масло застосували в авіації, коли була крайня необхідність   для того, щоб зробити запуск двигунів, при цьому використовуючи низькі температури (-40 і нижче). Мінеральне масло зрозуміло, що б при таких температурах замерзало б. Вартість синтетичного масла в ті часи була дуже високою, і це не дозволялозастосовувати його в двигунах автомобілів. Але з часом такі масла почали ставати більш дешеві, і майже кожна автомобільна промисловість їх використовувала.

Яке моторне масло вибрати – синтетичне або ж мінеральне?

Головним моментом, що відрізняє синтетичні масла від мінерального, являється те, що вона має більш вищий рівень стабільності його властивостей і різних характеристик при наявності неоднакових температурах, а також експлуатації протягом тривалого часу.

Що це може позначати для будь-якого автолюбителя? Головні три моменти.

  1. Перший момент – синтетичне моторне масло набагато меньше боїться перегрівів і низьких температур.
  2. Другий момент – таке масло може довше зберігає свої характерні властивості навіть в процесі експлуатації.
  3. Третій момент – деякі характеристики моторного масла, обов'язково потрібні для багатьох двигунів сучасних автомобілів, і звичайно неможливо реалізувати їх на всі 100% на мінеральній основі.

Тобто важливо пам'ятати, що все в цьому світі є відносним, і тому не завжди використання синтетичного моторного масла є край гострою необхідністю. Наприклад, всі знають, що платина краще проводить струм, ніж мідь, то це зовсім не означає, що у квартирній проводке завжди потрібно застосовувати платинові дроти, бо властивостей мідної проводки повинно вистачити для того, щоб підключити і використовувати побутові прилади. Якщо уточнити, то гарне є ворогом краще.

Висновок

Іноді ми можемо зустріти і такі випадки, коли синтетика длядвигуна протипоказана, тобто це характерно для   двигунів, які мають великі пробіги.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ