Лікування шийки матки
Ставитися до себе і свого здоров'я наплевательски можна. Відвідувати гінеколога хоча б раз повинні в рік всі жінки,а в ідеалі – краще два. Але якщо провести опитування, то виявиться, що дуже малий відсоток жінок надходить саме так. Багато хто думає, що якщо нічого не турбує, то і немає причин відвідувати гінеколога. Процедуру огляду приємною не назвеш. Крім того, є велика недовіра до нашої медицини, всі чудово знають, як відбуваються подібні огляди. Нпро такі думки помилкові. Реалії життя такі, що майже кожна жінка страждає захворюванням шийки матки. Це захворювання тим і небезпечне, що найчастіше, не проявляється: немає виділень, болів, порушення циклу. Отже, багатьом жінкам закономірно вимагається.
Здається, все в нормі, а лікар ставить діагноз: "Ерозіяия ". Тому не треба відтягувати похід до лікаря. Сьогодні можна самому вибирати і лікаря, і клініку. Не обов'язково ж ходити до дільничного, якщо вам він не імпонує, і ви йому не довіряєте. Здоров'я важливіше. А діагностувати і почати лікування на ранніх стадіях, то це – позитивний результат.
Адже саме малейшее порушення в структурі тканини шийці матки може призвести до розвитку раку. Це захворювання не рідкість в наші дні-воно займає третє місце по частоті захворювання статевих органів. А середній вік жінок, хворих цим недугом- 52 року. Причому найчастіше це спостерігається у жінок в 35-39 років і 60-64 роки.
Причини захворювання шийки матки
Важко однозначно відповісти отчого виникло те чи інше захворювання, у кожного це сталося по – різному, все залежить від організму, його особливості. Але серед найбільш поширених причин слід виділити:
- інфекційні, в основному передаються під час статевого;
- порушення мікрофлОри піхви;
- аборти або інші перенесені хірургічні операції;
- застосування контрацептивів (спіралей);
- ослаблення імунної системи.
Методи лікування захворювань
Сьогодні можливості медицини дуже великі, особливо в області гінекології. Але спочатку потрібно правильно іточно встановити причину захворювання і постаратися її усунути. Лікування запальних процесів, гормональних та імунологічних порушень. У деяких випадках цього цілком достатньо, але це тільки якщо хвороба не була задавлена. Але найчастіше потрібно більш тривале лікування.
- По-перше, можна застосовувати лікарські засоби,у вигляді мазей і тампонів. Але сьогодні застосовувати тампони не рекомендують, так як їхня ефективність невисока.
- По-друге, можливо хімічне видалення вогнища недуги, припікання. Але такий спосіб застосовується тільки на поверхневій поразці тканини.
- По-третє, електрокоагуляція. Дуже ефективний спосіб, але протипоказана не рожавшїм жінкам, так як утворюється рубець, і шийка втрачає свою еластичність.
- По-четверте, обробка рідким азотом (кріотерапія) - безболісний метод, не залишає рубців.
- По-п'яте, лазеротерапія. Відрізняється високої ефективності, майже не викликає ускладнення після застосування.
- По-шосте, радіохвильова хірургія. &Nbsp; Це хірургіческая техніка із застосуванням радіохвиль.
Здоров'я жінки дуже важливо. Адже жінка- це майбутнє наше покоління, і від того яким воно буде, наскільки фізично здоровим і чи буде взагалі залежить від жінок, від її репродуктивних функцій, від її здоров'я.