Головна : Новини

Як позбавиться отжіровіков?

, 09:37
0 401

Проблема чистої шкіри завжди була і є актуальною. Для того щоб мати чисте і гарне обличчя, люди роблять багато різних процедур як в косметологічних салонах, так і вдома по «бабусиним » рецептах. Для краси обличчя і тіла люди готові витрачати багато грошей і сил. Часто вихідні та вільний час від роботи, жінки проводять в салонах краси, або ж роблячи самостійні процедури вдома. Одним з поширених проблем, для багатьох є підшкірні жирові освіти.

Що таке жировик?

Бувають такі випадки, що людина виявляє на своєму тілі під шкірою невелике ущільнення. Це ущільнення, м'яке на дотик, і має здатність переміщатися, при натисканні на нього пальцями. На вигляд це невелика горошина, яка з часом може рости. Але переживати не треба, це не ракова пухлина, і.      

Причина жировиків на тілі людини

Причиною появи жировиків може бути:

  1. По-перше, такі утворення могли бути у ваших рідних і по спадку передалися до вас.
  2. По-друге, поширеною причиною є екологія.
  3. По-третє, медиками доведено, що через неправильне пітания з'являються багато різних хвороб, ліпома не виняток.
  4. По-четверте, порушення з травленням і збій обмінних процесів.
  5. По-п'яте, через нестачу фізичної активності.
  6. По-шосте, збої зі щитовидною залозою.
  7. По-сьоме, ліпома може з'явитися у людей, які хворіють на цукровий діабет.
  8. По-восьме, гормональний збій.

Як бачимо, можливість поява жировика на тілі велика при будь-яких навіть невеликих відхилень, але важливо знати, при здоровому правильному і активному способі життя, дотриманням гігієнічних норм, поява такої недуги знизиться. < / p>

Як позбутися жировика сучасним методом?

Звичайно сучасний метод — це косметологічний салон, де фахівці допоможуть вам позбутися жировика найбезпечнішим і сучасним способам. Різні хімічні пілінги, які прочистять сальні протоки. Лазерна обробка, яка є найефективнішою у боротьбі з липомами, навіть у самих чутливихобластях обличчя і тіла. Електрокоагуляція. І механічне чищення, видалення     вручну хірургічним способом. І важливо запам'ятати, що як тільки ви побачили на своєму обличчі невідоме освіту, важливо звернеться до лікаря і не затягувати з лікуванням.

 

Позбавлення жировиків в домашніх умовах

Також существуют і народні методи, які допоможуть вам в домашніх умовах позбутися небажаного ліпом. Але такі методи застосовні тільки тоді, коли жировик маленький. Так як же тоді його видалити? Які засоби допоможуть у боротьбі? Якщо пошукати в інтернеті це питання, то відповідей буде не мало.

Засоби, які допоможуть позбутися жировика

Якщо жировик на обличчі, то можна скористатися такими лікарськими засобами: каланхое, цибуля, лопух, підбіл звичайний, часник, алое. Також в народній медицині пропонують лікування різними спиртовими настоянками, а також медом. При тривалому використанні народних засобів, вони можуть подіяти і позбавити вас відпроблеми. Але важливо також пам'ятати, що краще за все перед тим як починати самостійно щось видаляти зверніться до лікаря для консультації, щоб не зробити собі гірше. Будьте здорові!

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ