Головна : Новини

10 кращих українських веб-радіостанцій

, 06:30
0 637

Цікаве радіо є і в інтернеті. Онлайн-станції або транслюють виключно вмережі, тому можуть собі дозволити досить оригінальні формати. Пропонуємо вашій увазі десять вітчизняних онлайн-станцій, які варті уваги.

Радіо Аристократи

Цьому молодому й амбітному проекту позавчора виповнився рік. Але й за такий короткий проміжок часу це радіо зарекомендувавпро себе з найкращого боку - підтвердження тому аудиторія слухачів в 200 тис. Людина в місяць. Працює радіо виключно в інтернеті, з музики транслює в основному джаз і сучасних виконавців з усього світу. В ефірі станції також випуски новин і багато авторських передач на музичну і не тільки тематику. Послухати трансляцію можна насайті проекту, а стежити за життям станції і знайомитися з анонсами можна на її Facebook-сторінці і на сторінці ВКонтакте.

Радіо ПЮРЕ

Ця радіостанція майже цілком присвячена музиці. В її ефірі ви почуєте майже всі « легкі » жанри: джаз, лаунж, електро-поп, дрім-поп та інші. Хоча там буваютьречі і « важче & raquo ;, наприклад, « електропанки » Prodigy. А ось чого ви ніколи не знайдете в ефірі ПЮРЕ, так це музики, яку у нас називають « попса & raquo ;. Окрім музики, радіо ПЮРЕ є розмовні передачі, в яких гості (в основному зі світу музики) розповідають історії свого життя і про різні навколокультурні подійя. Сайт станції, де можна слухати ефір, знаходиться за адресою puree.su. Є й сторінки в Facebook і ВКонтакте.

DJs Radio

Справжній рай для любителів електронної і танцювальної музики. Тут можна почути більшість сучасних напрямків електроніки: техно, дабстеп, транс, хаус і інші стилі. До того же в ефірі звучать не тільки зарубіжні, а й вітчизняні виконавці. За словами причетних до проекту людей, радіо стало стартовим майданчиком для кількох відомих українських діджеїв. Зараз сайт проекту знаходиться на реконструкції, але ефір там все одно слухати не можна - програвач залишився на місці і працює.

Colorsound

Для тих, хто любить музику поважче, є радіо Colorsound. Там крутять класичний рок і суміжних стилів важкої музики: готик-метал, глемрок, панкрока, фанк, гранж, блюз, реггі і навіть психоделік. Близько 10% ефіру радіостанція відводить під українських виконавців - це дуже сподобається патріотам-меломанам. На сайті онлайн-станціїви знайдете новини зі світу рок-музики, а також посилання на сторінки радіо в соціальних мережах - Facebook, BK, Twitter і LiveJournal.

Black Sunday

Ця онлайн-радіостанція, що веде мовлення зі Львова, присвячена хіп-хопу. Репертуар в ефірі відповідний: окрім безпосередньо хіп-хопу, там ви почуєте джаз-реп і джаз-хоп, а також фанк. Окрім музики там виходить Програма « Траффік & raquo ;, яку веде власник радіостанції (теми - музика і життя), а на самому сайті є актуальні новини музичної індустрії. Зрозуміло, більшість - про хіп-хоп.

MyRadio

А ось ця радіостанція не віддає переваг конкретном стилю і транслює близько 90 напрямків. Тут можна почути і такий жанр, як « Українське весілля & raquo ;, і пісні « Євробачення & raquo ;. Крім цього, сайт станції ретранслює ефіри більше 20 FM-станцій, причому користуватися веб-ресурсом зручно. У сайту є мобільна версія, додаток для Android, iOS, Windows Phone і навіть Smart TV(Правда працює тільки з не дуже відомими приставками View Rocket). У радіо також є сторінки на Facebook, BK і Twitter.

Медіа Няня

Ця радіостанція більше нагадує новінарське, а не музичне радіо. Його тема - медіаринок, як вітчизняний, так і зарубіжний, з акцентом на кіно. Про події цієїіндустрії розповідають передачі « МедіаНовіни & raquo ;, « Міфи та легенди кіно і ТБ & raquo ;, « Телесвіт » та інші програми. І куди ж без музики? Її можна слухати безпосередньо на сайті перевагу на станції віддають саундтреком. У соціальних мережах станція має сторінку на Facebook і аккаунт в Twitter.

RTI

Це єдина в Україні онлайн-радіостанція, що працює у форматі RadioVision - безперервна відеотрансляція зі студії. Вона не припиняється навіть вночі, коли там нікого немає, а просто грає заздалегідь підготовлений плей-лист. На цій станції свою передачу вів Кузьма Скрябін - вона виходила по середах і називалася « Серпом ппро ... & raquo ;, у ній автор говорив не про музику, а про соціальні проблеми. Радіостанція регулярно повідомляє новини, запрошує цікавих гостей, ну і, звичайно, крутить цікаву українську та зарубіжну музику. Відеотрансляція зі студії відбувається прямо на сайті, записи цікавих ефірів є на YouTube, а в соціальних мережах сторінки станції визнайдете на Facebook, Twitter і Google +.

Molode Radio

Ефір цього проекту присвячений українській музиці, хоча це не означає, що 100% часу тільки вона і звучить. На радіо є багато цікавих передач, а також випуски новин, презентації, обговорення та подібні ефіри. У такому форматі станція працює з 2006року, тобто однієї з найстаріших вітчизняних онлайн-радіостанцій. Її ефір можна почути на сайті, а стежити за подіями - в ВК, Facebook і Twitter.

Radio Lounge Project

Ця станція спеціалізується виключно на музиці: в її репертуарі лаундж, чіллаут, тріп-хоп, фанк, ейсід джаз і похідні направленія. За її сайт є невелика колекція відеокліпів. У соціальних мережах за станцією можна стежити в Twitter, Facebook і BK. А ось іконка сервісу SoundCloud веде просто на цей сайт, каналу станції там немає.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ