Головна : Новини

Що собою являє блендер?

, 15:20
0 372

Блендер - на кухні річ потрібна, але за умови, що у вас немає кухонного комбайна. Однак у використанніневеликої блендер є найбільш зручніше, ніж величезний комбайн. Комбайн і поріже, і перетре, і нашаткує, і зіб'є. Це звичайно зручно. Незручно тільки його помити. Розібрати, просушити і знову зібрати, все це вимагає багато зусиль, а а також часу. Якщо ж кухня маленька, то з комбайном зовсім діватися нікуди. Крім того більшість функциї комбайна, на практиці господині не використовують. Для того щоб подрібнити цибулю, крем збити, або овочеве пюре приготувати підійде звичайний блендер, який здатний значно полегшити життя. Інформацію з купівлі та вибору блндеров можна знайти на сайті.

Всі блендери поробиш на такі типи: ручний і стаціонарний. Первим зручніше дробити невеликі продукти, змішувати їх або збивати крем. Другий призначений більше для приготування коктейлів, пюре або кремових супів.

Стаціонарний блендер. Як виглядає?

Звичайні бледери нагадують стакан на підставці. Вони мають у своєму складі чашу і підставку, на якій вона може крепітся, а від ножі знаходяться внизу чаші. За допомогою такого блендера можна приготувати супи-пюре або смачні соуси, різні пюре для крихіток. Ними можна перемішати рідке тісто. Що стосується подрібнення овочів, то такі блендери характеризуються не дуже то хорошою репутацією. Але для блендерів характерно одна з найбільш поширених функцій -  готувати коктейлі. Тут їм немає рівних.

Потужність блендерів

Що стосується потужності стаціонарних блендерів, то вона становить від 220 до 700 Ватт. Виходить, що чим вище потужність, то тим прилад є більш функціональним. Малопотужний блендер може тільки перемішати варені овочі або ж м'які фрукти,   а також збити коктейлі.

Які параметри має чаша?

В основному ємність чаші повинна становити півтора-два літри. Потрібно визначиться в тому, яке кількості їжі і напій ви будете готувати. При цьому потрібно взяти до уваги те, що загальний об'єм чаші в середньому сосатвляет на 300 мл і менше.
Скляначаша не має такого недоліку, як подряпатися гострими краями при роздрібненні твердого продукту або при колінному льоду, але в тому випадки, коли такий блендер випадково впаде, його вже не починаєш. Пластмасова чаша на відміну від скляної може подряпатися, коли її використовують, але вона є більш практична.

Як правильно доглядати за блендерами?

Стаціонарні блендери можуть мати таку функцію, як автоматичне очищення. У цьому випадку, після того, як робота приладу буде закінчена, то потрібно тільки налити в чашу теплої води і натиснути на определенною кнопку очищення. Насадка почне обертатися, а вода поступово буде промивати внутрішню поверхность чаші і ножі. Можна помити і вручну, але є ризик порізатися ножами.

Ручний блендер і його потужність

Зрозуміло, що чим вище потужність таких блендерів, то тим більше різних операцій він може виконати на вищому рівні. Різні види робіт вимагають відповідно різні швидкості, яких може бути від 2 до 15.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ