Головна : Новини

Алюмінієвий спрей

, 09:45
0 420

У 1825 році вперше був отриманий алюміній датським фізиком. І як бачимо вже пройшло майже двісті років з часів появи цього метала, але не просто не зник, а без нього не може обійтися много різних галузей промисловості. Завдяки своїм властивостям, алюміній дуже затребуваний. Якщо в 1825 році, коли появілсяалюміній, він вважався дорогоцінним металом і модниці любили носити прикраси з нього, то сьогодні алюміній використовують у набагато серйозних галузях, ніж ювелірні вироби. &Nbsp;

Де використовують алюміній?

Сплави з алюмінію використовуються майже у всіх машинобудівних галузях (авіаційна, космічна, автомобільна промисловість). Відомими сплавами є: дюралюміній, силумін і ливарні сплави. Також при переробці гарячого алюмінію, отримують різні дроту, профілі, труби , стрічки, листи, які використовують у будівельньстве. Також використовують у виготовленні електропроводів і електротехнічних шин, так як алюміній має високу електропровідність. Також алюміній використовують в ювелірній промисловості, в медицині. Одним словом, майже в кожній галузі використовують алюміній та його сполучення. А все це через властивостей, якими володіє алюміній. Алюміній ковкий, пласстичної, легко приймає будь-яку форму. А оксидна плівка, захищає алюміній від корозії, це допоможе алюминию довго служити. Також потрібно сказати, що алюміній не токсичний і легкий у переробці. Також завдяки тому, що технології не стоять на місці, вчені придумали різні спреї, які відмінно захистять від корозії будь-які поверхні напевно.

Алюмінієвий спрей. Використання

Але як все в цьому світі, метал теж може псуватися, тільки не так як продукти або інші речі. Як правило, метал покривається корозією, а потім, з часом, трухлявеет. І спеціально для продовження довговічності металу, придумали. Це універсальний засіб, який поможет захистити металеві поверхні від корозії, також запобігає заїдання і холодного зварюванню деталей. За допомогою алюмінієвого спрею легше виконувати       розбирання високонавантажених елементів. Такий спрей часто використовують як мастило, що помогаетустраняет вібрацію гальмівних механізмів, і значно зменшує тертя деталей, зоответственно такі деталі служать довше. Такий спрей використовують в промислових цілях для обробки різьбових з'єднань, які працюють під високою температурою, безпосередньо в опалювальних системах. Також його застосовують для профілактики гальмівної системи автомобілів, для захисту кузова і внутрішніх бічних поверхонь коліс, як у вантажних, так і в легкових автомобілях. Алюмінієвий спрей ще можуть використовувати як декоративно-захисне покриття для фарбування двигуна, вихлопної труби та іншого.

Купити цей засіб можна в інтернет-магазині Metaflux. На сторінці ви побачите різні алюмінієві спреї, і виберете тієї який вам потрібен. А менеджери нашого магазіна допоможуть вибрати товар, якщо самостійно не вийде. Звертайтеся до нас, ми завжди раді нашим покупцям. Вдалої покупки! І довгого життя вашим металевих предметів.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ