здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Комплектне військово-медичне оснащення

Серпень 19 2015

Комплектне військово-медичне оснащення — найбільш представницька група польового медичногооснащення, що складається з аптечок, портфелів, наборів та інше, призначених для вирішення завдань медичного забезпечення військ і оперативного постачання підрозділів, частин і відділів мед. майном.

Комплектом прийнято називати асортимент мед. майна, підібраний для надання певного обсягу меддопомоги пораненим і хворим або для оснащення функцій підрозділів медичних пунктів військових частин, флоту, а також тимчасових мед. установ і покладений в укладальна тару.

Досвід минулих воєн показав перевагу постачання комплектами мед. майна в порівнянні з постачанням штучними предметами. Завдяки комплектам полегшується формування та розгортання медпунктів і функції підрозділів різних військово-медичних установ, створюється зручність витребування, перевезення і зберігання мед. майна в польових умовах. Тільки за допомогою комплектів може бути досягнута оперативність у перевезенні мед. майна в місця масових сан. втрат.

Формування комплектів проводиться відповідно до описую і встановленими вимогами. Лікарські засоби та інше майно, що підлягає вкладенню в комплекти, повинні бути перевірені і мати тривалі терміни зберігання. Медикаменти з обмеженими термінами придатності в мирний час в комплекти не закладаються або зберігаються в комплектах в обмеженій кількості. Хірургічні прінодлежності для предохранення від гниття перед вкладенням в комплекти піддаються консервації. Майно, що перебуває в комплектах, у міру закінчення строків зберігання замінюється на нове. Залежно від призначення комплектів їх вміст поміщається в тару багаторазового використання — укладальні ящики, сумки, які раніше називалися медичними укладаннями, мулі в тару одноразового пріміненія — фанерні ящики, паперові коробки та ін. Укладальна тара повинна оберігати майно від пилу, вологи, механічних пошкодженні і втрат, а їх конструкція забезпечувати швидке знаходження необхідного предмета, що досягається застосуванням всередині тари гнізд, висувних ящиків з осередками, знімних решіток, підносівит. п. Більшість комплектів розміщується в укладальних ящиках трьох типів: № 1 (великий), № 2 (малий) і № 3 (лабораторний). Також в комплекті можуть бути й стерилізатори для інструментів,

Лабораторний ящик використовується не тільки як укладальна тара, але і як стіл для розгортання робочого місця при виконанні мед. досліджень, лікувальнихх процедур, аптечних робіт. Укладальні ящики виготовляються з дерева, мають металеву окантовку, фарбуються в захисний колір. Деякі види укладальної тари виготовляють з металу або тканини. На стінках укладальної тари наноситься встановленого розміру знак — червоний хрест.

Комплекти мед. майна, потрібні гл. обр. для хібартиванія і роботи підрозділів медпунктів і тимчасових мед. установ, називаються функціональними. Вони містять як видаткові, так і інвентарні предмети. Комплекти особливого призначення (бойового забезпечення) містять гл. обр. витратні предмети, потрібні у великих кількостях при наданні медичної допомоги та лікуванні поранених і хворих в ході бойових дійствий.

Розрізняють функціональні комплекти для надання долікарської, дослідної та спеціальної медичної допомоги. По виду виконуваних з їх допомогою робіт комплекти підрозділяють на хірургічні, терапевтичні, лабораторні, аптечні і т. П.

Комплекти мед. майна є в арміях багатьох країн світу

У російській армії вони відомі з середини 17 ст., коли в походи бралася царська аптека в чотирьох укладаннях, а з кінця 17 ст. аптекарський наказ практикував розсилку по полицях укладок з медикаментами та іншим мед. майном. Під час російсько-турецької війни тисячі сімсот шістьдесят-вісім — 1774 рр. для постачання військ медикаментами кожна армія мала Полевую аптеку, звідки скомплектовані та упаковані в укладання медикаменти за встановленою в армії системі прямували в дивізійні, а потім у полкові аптеки, т. о. утворювалися возяться запаси мед. майна для аптек. На постачання Червоної Армії перші комплекти мед. майна були прийняті в 1922 р

У міру вдосконалення медичнкого забезпечення військ, створення нових зразків оснащення, розробки нових лікарських засобів в комплекти вносилися зміни в 1929, 1934, 1936, 1939, 1940 рр., а також у часи Великої Вітчизняної війни і в післявоєнні роки. Великий внесок у розробку системи К. В.-м. о. внесли вчені Військово-медичної академії та організатори військово-медіцінского постачання П. М. Журавльов, К. Д. Тіманьков, А. П. Хренов, С. П. Шавцов, В. А. Кур'єрів та ін.

Комплекти мед. майна, що складаються на оснащенні Радянської Армії і Військово-Морського Флоту, відповідають завданням військово-медичної служби, рівню розвитку мед. науки, техніки і промисловості країни. Про комплектном військово-медичному оснащеніі можна скласти уявлення на прикладі наступних комплектів.

Комплект « фельдшерський & raquo ;. Презназначен для надання долікарської допомоги пораненим, пораненими іонізуючим випромінюванням, заражених речовинами і бактеріальними засобами. Містить антидоти, болезаспокійливі, серцево-судинні засоби, дихальні аналептики, растзлодій аміаку і йоду в ампулах, радіозахисний засіб, антибіотики та ін., хірургічні інструменти (ножиці, пінцет, кровоспинний затискач), ніж садовий, шприци в футлярах-стерилізаторах, кровоспинні джгути, медичні термометри та ін. Укладання — спеціальний металевий ящик з відкидним столиком.

Комплект « перевязочние кошти стерильні & raquo ;. Потрібен для накладання пов'язок пораненим і обпаленим. Містить стерильні бинти, гигроскопическую вату, медичної пов'язки і спеціальні серветки, а також вату, мед. косинки для пов'язок.

Комплект « Ганни & raquo ;. Призначений для транспортної іммобілізації переломів у поранених. Містить сходові,фанерні і інші шини для іммобілізації кінцівок шини низькою щелепи при переломах.  

Комплект « приймально-сортувальний » . Використовується для розгортання приймально-сортувального відділення. Розрахований на надання першої лікарської допомоги. Містить малий перев'язувальний набір, лікарсько-медичні предмети, шовний матеріал ілікарські засоби.  

Комплект « аптека - амбулаторія & raquo ;. Потрібен для отримання першої лікарської допомоги, ведення амбулаторного прийому і оснащення аптеки полкового медпункту. Містить в основному лікарські засоби у вигляді готових лікарських форм, деякі інвентарні та витратні лікарсько-медичні та аптечні преДМетІ для приготування нескладних лікарських форм.  

Комплект « медикаменти загальні & raquo ;. Містить різні лікарські засоби для виготовлення з них в аптеках мед. установ лікарських форм. Укладання комплекту використовується для розгортання асистентського столу. &Nbsp;

Комплект « медикаменти хірургические & raquo ;. Містить глюкозу, хлорид натрію, новокаїн, з яких в аптеках медичних установ виготовляються розчини для ін'єкцій, етиловий спирт, ефір для наркозу та інші лікарські засоби, що використовуються в хірургії. &Nbsp;

Комплект « аптека - асистентська & raquo ;. Містить аптечні інвентарні та витратні предмети, Необхідні для приготування порошків, мазей, розчинів для внутрішнього і зовнішнього застосування, напр. ваги з важками, ступки з товкачем, шпателі, інструмент для зняття ковпачків з пеніцилінових флаконів, капсулаторкі та інші предмети. Укладання комплекту використовується для розгортання асистентського столу. &Nbsp;

Комплект « аПТЕК ін'єкційна & raquo ;. Містить аптечні інвентарні предмети, в т. Ч. Фільтр аптечний польовий, ваги, важки, мензурки і т. Д., Що забезпечують у поєднанні з іншими аптечними комплектами приготування ін'єкційних розчинів новокаїну, хлориду натрію, глюкози та ін. &Nbsp;

Комплект « операційна велика & raquo ;. Потрібно для оказания дослідної хірургічної допомоги пораненим і людям отримав опік в повному обсязі, що забезпечується хірургічними інструментами, які лежать у великому і малому операційних наборах, а також лікарсько-медичними предметами, апаратами, шприцами та іншими предметами, плюються в комплекті.  

Комплект « антибіотики ». Містить найбільш відомі сучасні антибіотики, застосовувані для лікування поранених і хворих. &Nbsp;

Комплект зуболікарський & raquo ;. Вимагається для надання стоматологічної допомоги. Містить лікувальні засоби, зубні дзеркала, інструменти для пломбування і видалення зубного каменю, наконечники до бормашини, зубні щипці та іншізуболікувальні предмети та приладдя.

← Жіноче питання Що добре відновлює... 
Переглядів: 384
Автор: Роман Шлапак

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен