Головна : Новини

Протипролежневий матрац

, 21:25
0 371
< p style = "text-align: left;"> Усі люди мають фізіологічні потреби, і як би ми не прагнули придушити їх або заволодіти їхнім контролем, нам все ж, не вдається їх повністю придушити. Частенько ми бажаємо зовсім не спати, і обмежуємо свій сон до 5:00, хоча потребуємо повноцінних 8. Ми виправдовуємо свої вбивчі дії для нашого організму рядом причин, від нереальною зайнятості до банального не бажання витрачати свій час на якийсь непотрібний сон. А даремно, адже сон –це дуже корисна штука і дуже приємна, головне правильно   організувати собі і свій день, щоб все встигати вчасно, і тоді години, відведені на сон, пролетять в казкових і барвистих сновидіннях. Але це не єдиний секрет хорошого сну, також важливо оточити себе приємною атмосферою, очистити свій розум від вантажу думок і забезпечити себе комфортной ліжком і приналежністю до неї. Дуже важливо, щоб постіль була свіжою, візуально нам подобалася, була приємною на дотик, а матрац володів чудодійні здібності, від яких не те що спина не болить, а після сну відчуваєш себе заново народився. &Nbsp; Напевно, ніхто не заперечить, що всі ці умови дуже важливі для гарного самочувстіявия після сну і на протягу всього дня, а для людей з проблемами спини навіть ці прості правила будуть недостатні та вимоги до атрибутів сну будуть набагато вище.

Для чого потрібен матрац?

Звичайно, є люди, які воліють сон на підлозі, але ніхто не посперечається, що спати на м'якій і комфортної ліжканабагато зручніше і приємніше. Всім відомо, що для сну людина використовує ліжко, постіль, подушку, ковдру і матрац. І хоча без матраца якісно виспатися неможливо, все ж, не всі його використовують. А дарма, адже насправді, це дуже важлива деталь в індустрії сну, адже без цієї частини неможливо повноцінно відпочити, солодко виспатися і восстановити за ніч опорно-руховий апарат людини. Не у всіх спальних місцях є така частина, як матрац, також габарити не всіх квартир дозволяють помістити повноцінне ліжко, проте вирішити дану проблему можна, поєднавши будь спальне місце з матрацом. Безліч спільних місць або взагалі не забезпечені матрацами, або ці матраци наскільки НЕ качественной, що утворюють патології в спині під час сновидінь.

Види матраців

Отже, головне призначення матраца у створенні опори для горизонтальної позиції людини під час сну, а також зниження навантаження на спину під час відпочинку. Всі матраци поділяються на такі види:

  • пружинні;
  • безпружинні.

У залежності від таких факторів, як наповнювач, конструкція, габарит, матеріал, матрац буде відрізнятися властивостями і якістю. Для хорошого сну людині потрібно підібрати свій індивідуальний варіант матраца, який відповідатиме його власними уподобаннями, вимогам і особистими особливостями свого тіла.

Протипролежневий матрац

Для людини, у якої   немає проблем зі спиною важливо підібрати матрац, щоб їх не з'явилося, а для людей, у яких вони вже з'явилися, вибір матраца ускладниться, як мінімум удвічі. Для людини зі здоровою спиною важливо підібрати матрац зі здатністю зіздавать ортопедичну основу, щоб дозволити спиною частини залишатися в природному положенні, а для людини з захворюваннями спини важливо відшукати матрац, який здійснює лікувальний ефект і запобігає розвитку захворювання. Люди із захворюваннями спини особливо схильні   до додаткових пошкоджень шкіри, які провокуються через нарушений циркуляції крові. Для того, щоб забезпечити здоровий і повноцінний сон для людей з проблемами спини, найчастіше підбирається не просто ортопедичний матрац, а. &Nbsp; Цей матрац заповнений повітрям і складається з камер. Секрет такого матраца полягає в тому, що він розділений на клітинки і виконаний з нетоксичного і протіаллергенного матеріалу, доя ий дозволяє відбуватися вентиляційним процесам. Протипролежневий матрац дозволяє варіювати рівень тиску   повітря в осередках за рахунок їх розміщення в шаховому порядку і автоматичного компресора. Такий вид матраца рекомендується людям з такими захворюваннями:

  • нервової системи;
  • опорно-рухового аппарата і т.д.

Протипролежневий матрац з компресором дозволяє усунути безсоння і болі в спині людям, що мають різні захворювання з опорно-руховим апаратом. Також, такий вид матраца спрощує життя людини, яка страждає від болю в спині, має позитивний ефект і оздоровчі властивості. Зтаким матрацом навіть людині з різними захворюваннями сон стане в радість, а нічний час дозволить повністю відновитися від денних навантажень і переживань.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ