Головна : Новини

Натільний іконка

, 21:03
0 351

Як би людина багато не приділяв увагу матеріальному світу речей, він завжди повертається до духовного джерела цьому житті. Адже всі матеріальніречі, по суті, мають свій сакральний і глибинний сенс. Навіть самі яскраво виражені представники матеріального світу мають своє більш значне пояснення. Ось, наприклад, людина прагне до красивого і великого будинку, здавалося б, це чисто матеріальне бажання, але насправді, справжнє бажання відображає прагнення людини знайти сім'ю і счасттє, а будинок є просто цією атмосферою і оберігає фортецею цього бажання. Ну, добре, якщо і будинок виявиться занадто не однозначні прикладом, то пояснимо духовну суть одягу. З одного боку це засіб захисту від навколишнього середовища і предмет якоїсь розкоші, але з іншого боку – це спосіб самовираження особистості, що є душевним желаням, а також індикатор її індивідуальності і відображенням душі. Якщо   розглянути національний одяг, то це взагалі втілення індивідуальних якостей через культурне надбання народу і в цьому випадку національний костюм виступає спадщиною традицій, знаковою системою і, навіть, певним символом з луною крові предків. Що стосується віри і релігії чолОвеков, то не залежно від його віросповідання, будь-то християнин, язичник або мусульманин, у всіх є свої знаки, символи та обереги, що виступають матеріальним підтвердженням їх духовної віри в Бога.

Символ віри

Залежно від поглядів на життя людини, місця її народження та безлічі інших чинників,які впливають на світогляду людини, всі ми підтримуємо ті чи інші філософські погляди, життєві правила і формуємо своє ставлення до Бога і вищим силам. У наш час існує безліч релігій, від масштабних, в які вірять більшість людей земної кулі, до більш дрібних, до яких належать окремі племена. На сьогоднішній день существуют наступні релігії:

 • християнство;
 • буддизм;
 • іслам;
 • синтоїзм;
 • сикхізм;
 • конфуціанство і т.д.

Та чи інша релігія має своє уявлення про бога, усвідомлення світу, виділяє моральні норми і поведінки, включає в себе обряди, об'єднує людейі утворює духовні храми, а також має свої символи віри. Існують наступні релігійні символи:

 • православний хрест (християнство);
 • Кханда (сикхізм);
 • півмісяць і п'ятикутна зірка (іслам);
 • Інь і Ян (даосизм);
 • дхармачакра (буддизм) і т.д.

Символ християнства

У християнській релігії символом віри є православний хрест – це знак Спасителя Ісуса Христа, який був розп'ятий заради людей і воскрес, що символізує божественне начало Спасителя. Символом віри в християнстві використовують хрестики, натільні ікони, на яких зображені апостоли та інші святі. Всі ці символиє знаками християнської віри, і вони оберігають людську душу від гріха і інших спокус мирського життя. Всі ці духовні символи є зовнішньої проекцією внутрішньої віри, адже в цьому світі людина складається з духовного начала, який, символізує душу і матеріального – тіла.

Натільний іконка

Натільний хрест і мають своє сакральне значення, і є головними символами християнської віри. Історія традиції носіння цієї атрибутики бере початок з візантійських часів. У ті часи їх виготовляли з каменю або скла. У наш час натільні іконки можуть бути найрізноманітнішими і виготовляються з таких матеріалів, як срібло, золото, а також прикрашаються всілякими каменями штучних і натуральних порід.

зображати на підвісці-іконці можуть наступні святі:

 • Апостол Матвій;
 • Архангел Гавриїл;
 • Георгій Побідоносець;
 • Свята Анастасія і т.д.

Висновки

У зависимости від імені людини або його прагнень в житті, іконка з зображенням святого допоможе направити людину в правильне русло, захистити від нещастя і посприяти успіху.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ